Ev / Haberler / Mount and Blade 40 Saatliğine Ücretsiz!

Mount and Blade 40 Saatliğine Ücretsiz!

Şu an itibariyle 40 saat için Mount & Blade oyunu gog.com‘da ücretsiz.

Türk yapımı, TaleWorlds Entertainment‘ın geliştirdiği efsane bir oyun olan Mount & Blade‘i bilmeyeniniz yoktur. Çoğunuzun kütüphanesinde olma ihtimali yüksek bu oyuna hâlâ sahip olmayanlarınız varsa: Buradan ulaşıp bu oyuna sahip olabilir. Belirtmekte fayda var ki Warband değil, ilk oyun olan Mount & Blade bu kampanyaya dahil.
Oyunu 40 saat içinde ücretsiz indirip kütüphanenize ekledikten sonra sonsuza kadar sizde kalıyor. Bu kampanyanın serinin ilk oyunu olan Mount & Blade oyununu ücretsiz olarak verdiğini hatırlatalım. Diğer Mount & Blade oyunları da şu an indirimde, dilerseniz serinin diğer 4 oyununu da indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. İndirecek zamanınız olmasa bile gog kütüphanenizde durmasında fayda var.

Hakkında Mehmet Onur Tavukçuoğlu

Mehmet Onur Tavukçuoğlu, 1999 yılında doğdum, memleketim Rize fakat doğma büyüme İstanbul. İlgi alanlarım: Teknoloji, Oyunlar, Bilim. İleride yaşam tarzıma uygun meslek gruplarıyla ilgilenmek istiyorum. Şuan lise mezunuyum meslek olarak olmasada boş zamanlarımda yardımcı oyunculuk yapıyorum, kalan vakitte her genç gibi ygs\lys hazırlığa vakit ayırıyorum, bilgisayar oyunları oynuyorum, haber okuyorum. ? Hayat bir şekilde 4 yaşından beri ilgi duyduğum bilgisayardan koparamadı beni. Daha ben doğmadan önce babamın mesleği gerekçesiyle alınan bilgisayar beni o zamanlar büyüledi ve o zamanki her çocuk gibi sürekli mahallede koşuşturup, top oynayan biri olmadım. Genellikle pc başında doom, bomberman ya da cs 1.3 oynardım. ? Zaten bir süre sonra mahalledeki diğer çocuklarda büyülenip bizim eve doluşmaya başlamışlardı. Güzel zamanlardı, o zamandan bu zamana hevesim hiç kırılmadı. ?

Buna da bak!

Life is Strange 2 Geliyor!

Seçime dayalı zengin hikayeli oyunların şüphesiz en güzellerinden biri olan Life is Strange’in hayranları için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir