Ev / Blog / MSI Interceptor DS4200 Oyuncu Klavye İncelemesi!

MSI Interceptor DS4200 Oyuncu Klavye İncelemesi!

Poster gg

Kaliteli oyuncu bilgisayarları ile oyunculara hitap eden bir marka olmasına rağmen, oyuncu ekipmanları da üreten MSI markasının ilk oyuncu klavyesi olan MSI Interceptor DS4200 Gaming Keyboard incelemesi ile karşınızdayız.

Kutu Tasarımı ve İlk İzlenim:

Kutu ile ile tanışmanızda kalitesini gayet iyi yansıtan bir kutu tasarımı ile karşılaşıyorsunuz. Özelliklerinin neredeyse tümüne kutu üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Artık oyuncu ekipmanı alırken çoğu markadan beklediğimiz marka çıkartmasını da maalesef kutu içerisinde bulamadık. Onun dışında kutu dışında Türkçe kullanım kılavuzu mevcut.

MSI Interceptor DS4200

 

MSI Interceptor DS4200’ün Özellikleri:

Tek modlu aydınlatması ile MSI‘ın ilk oyuncu klavyesi olan Interceptor DS4200 basit ama bir o kadar yararlı özellikleri ile piyasaya sürülmüş. Tek renk modu olmasına rağmen parlaklığını birçok seviyeye ayarlayıp kullanabiliyorsunuz.

MSI Interceptor DS4200

İlk göze batan özellik olan Anti-Ghosting; 20 adet tuşa kadar algılama sağlayan MSI Interceptor DS4200, FPS ve MMO oyuncuları için büyük bir artı olmasıyla birlikte hatalı tekrarları algılayarak oyun sırasında karışıklıkların önüne geçiyor.

MSI Interceptor DS4200

MSI Interceptor DS4200 Klavyeye bağlı olan bilek desteği ve oyuncu modu ile rahat bir oyun deneyimi sağlıyor. Yani bileğinizi dilediğiniz gibi konumlandırabilir ve Windows tuşuna basacağım korkusu yaşamadan oyununuzun zevkine varabilirsiniz.

MSI Interceptor DS4200                   MSI Interceptor DS4200

Klavyenin bize sağladığı basit ama bir diğer kolaylık ise; Multimedia tuşları ile ses yüksekliği, başlat-durdur ve ileri-geri fonksiyonlarını rahatlıkla klavye üzerinden kontrol edebilirsiniz.

MSI Interceptor DS4200

Günümüz oyuncu klavyelerinde büyük rağbet gören mekaniklik bu klavyede maalesef mevcut değil fakat mekanik hissiyatlı bir klavye olan MSI Interceptor DS4200 kullanım sırasında mekanikliği aratmıyor.

MSI Interceptor DS4200

En güzel özelliğini sona bıraktım! Sanırım klavyeyi almak için başlıca nedenlerinden bir tanesi olarak su koruması söyleyebilirim!

MSI Interceptor DS4200

Boyut ve Ağırlık:

  • Boyutları: 472.68 mm * 207.12 mm * 38.95 mm
  • Ağırlık: 1056.5 gram

Piyasada 300TL ile 600TL arasında bir fiyat aralığına sahip. Açıkçası fiyat olarak çok yüksek kaldığını söylemeliyim. 300TL gibi bir fiyata günümüz ekipmanlarından çok daha kalitelilerini bulabilirsiniz. Tabii bu demek değil ki bu oyuncu klavyesi kalitesiz! Bizim MSI Interceptor DS4200 için yorumlarımız bu şekilde. Bir önceki oyuncu ekipmanları incelememiz olan Razer Destiny 2 Edition Ekipman Seti yazısına göz atmayı da unutmayın!

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.