Ev / Tanıtım Yazıları / Mülakatlar ile İlgili Her Şey
Valorant names

Mülakatlar ile İlgili Her Şey

Mulakatlar.com sitesi Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksek Okulları ile polis okulları Pmyo , Pomem ,Paem adayları için açılmış olup adaylara gerekli bilgileri ve akıllarda kalan sorulara cevap veren makaleler ile adaylara maksimum fayda sağlamayı amaç edinmiş bir sitedir. Özellikle geçmiş yıllara ait mülakat anıları ile adayların neler ile karşı karşıya olduğunun gerçek kanıtlarını okurlarımızla paylaşıyoruz. Adayların hiçbir yerde bulamayacakları daha önceden çıkmış sözlü mülakat sorularını ücretsiz paylaşıyoruz tek amacımız adayların sitemizden fayda sağlaması ve mülakatlarda yabancılık çekmeden başarıya ulaşmalarıdır. Sözlü mülakatların yanı sıra spor mülakatına nasıl hazırlanılması gerektiğinden de bahsediyoruz. 400 metre koşu antrenmanı , barfiks sayısı arttırma gibi MSÜ için gerekli olan spor mülakatı aşamalarından başarılı bir şekilde geçmek için spor programı önerileri sunuyoruz.

Kısacası Mulakatlar.com sitesi Milli Savunma Üniversitesi’ne bağlı Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksek Okulları hakkında güncel haber ve makaleler yayınlayan bir sitedir. Hemen sitemizi ziyaret et aklında kalan soruların cevabını bul.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.