Ev / Haberler / Narcos 3. Sezon İçin Fragman Yayınladı!

Narcos 3. Sezon İçin Fragman Yayınladı!

Ahh be Pablo, tutar mı şimdi Cali’li züppeler senin yerini. Nasıl kıydılar sana?

Tamam tamam, bir uyuşturucu baronu ve karteli Pablo Escobar için bu kadar ağıt yeter de artar bile. Sevdiğimiz dizide (Narcos) uyuşturucu son bulacak gibi görünmüyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla bu sezon Cali Baronlarını göreceğiz. Onlar da az manyak değil, heyecan dorukta olacaktır. Son 2 sezonluk periyota girdiğimizi de üzülerek belirtelim. Açıkçası ‘Gerçek olaylara dayanmakta’ olan bir öykü olduğu için Narcos dizisinin finalini merakla bekliyorum ben.

Sanıyorum dizi için de en önemli sezonlardan birisi bu olacaktır. Hatta belki Pablo’yu öldürmekten daha da önemli. Çünkü dizi Escobar olmadan devam edebilecek mi? Bizlere eksikliğini çok mu hissettirecek bilemiyoruz. Meraklıları ve sevenleri için tarih de verelim isterseniz? Eylül’ün ilk günü yayına girecek Narcos dizisinin yeni sezonu. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri fragman ile baş başa bırakalım. İyi seyirler efendim.

Sinema Haberleri kategorimiz üzerinden sektörün önde gelen haberlerini takip altına alabilir ve nadiren de olsa yazdığımız incelemelere göz atabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Space Soldiers Dağıldı!

Space Soldiers takımı oyuncuları İsmailcan ‘’XANTARES’’ Dörtkardeş ve Buğra ‘’CALYX’’ Arkın bugün açıkladıkları karar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir