Ev / Haberler / EA Sports’un Oyunu NBA Live 19 Çıkıyor

EA Sports’un Oyunu NBA Live 19 Çıkıyor

Poster gg

Aylar öncesinden E3 2018’den gelen bilgilerle NBA Live 19’un çıkış tarihini öğrenmiştik.

NBA Live 19’un Çıkış Tarihi

O tarih nihayet geldi NBA Live 19, 7 Eylül‘de oyuncularla buluşuyor. NBA 2K serisiyle yarışan EA Games‘in NBA Live oyunu, yıllardır NBA 2K’nın gerisinde kalıyordu. Ama yapımcıları tarafından pes edilmiyor ve hala oyunu geliştirmeye devam ediyorlar. Her ne kadar gelecek vaat etse de kendilerini daha fazla geliştirmezlerse NBA 2K serisinin önüne geçmesi zor gibi duruyor.

Oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça @EASPORTSNBA hesabından eğlenceli twittler gelmeye başlıyor. Resmi Twitter hesabından “Who wants a code?? (Kim bir NBA Live 19 kodu ister)” gibi paylaşımlarının yanı sıra oyunla ilgili yeni videoları da bu hesabından paylaşıyor.

Bu videolardan birkaç tanesi;

 

İlginç eğlenceli videolar yükleyerek sevenlerini düşündüklerini gösteriyorlar belki geçen yıl olmadı ama bu yıl NBA 2K serisine kafa tutabilir ne dersiniz?

 

Bu ikilinin arasında oluşacak bir kızışma en çok oyunseverlerin işine yarayacağı da aşikar. Kızışma sonucu iki oyun firması da  her yıl birbirini geçmek için daha iyi oyun ortaya koyacaklardır, daha fazla satması için oyun fiyatlarını aşağı çekecektir. Yıllardır Pes mi? Fifa mı? sorusu artık NBA 2K mı? yoksa NBA Live mı? olacak bunu bize zaman gösterecek.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.