Ev / Haberler / Obsidian Yeni Bir Fallout Oyunu Üzerinde Çalışıyor Olabilir
Valorant names

Obsidian Yeni Bir Fallout Oyunu Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Oyun sektöründe, saygı duyulan çoğu RPG oyununun altında imzası bulunan Obsidian Entertainment, twitter üzerinden yaptığı paylaşımla yeni bir oyun üzerinde çalıştığını belli etti.

Star Wars:KOTOR, Fallout:New Vegas, South Park:The Stick of Truth, Pillars of Eternity ve Tyranny gibi bir çok dev yapıma imza atmış olan Obsidian, twitter üzerinden şuana kadar çıkardıkları bütün yapımları kronolojik sırayla yazarak en sonuna ise soru işareti koyarak oyuncuların da kafasına soru işareti getirdi.

Pillars Of Eternity II 2018 yılı içerisinde oyuncularla buluşacak.

Stüdyo, daha çıkmamış olan Pillars Of Eternity II‘yi listeye ekleyerek, çalıştıkları oyunun farklı bir proje olduğunu açıklamış oldular. Oyuncular şimdiden yeni oyunun ne olabileceği konusunda teoriler üretmeye başladı. Bazıları yapılan bu duyuruyu Ekim ayının başında, Şirket’ten 2015’te ayrılmış olan CEO’su Chris Avellone tarafından yapılan bir paylaşımla bağdaştırıyor.

Fallout 2 ve New Vegas’ta çalışmış olan Avellone Facebook profil fotoğrafını oyunun maskotu olan “Vault Boy”‘a sarılan bir çöp adamın bulunduğu ve yanında “Seni çok özledim.” yazan bir fotoğraf yaptı.

Siz Obsidian tarafından yapılan yeni bir Fallout oyunu ister misiniz? Obsidian mı Bethesda mı daha iyi Fallout oyunu yapıyor? Tartışmalara katılmak için Facebook grubumuza buradan katılabilirsiniz.

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.