Ev / Haberler / Overwatch Baptiste Karakterini Duyurdu!

Overwatch Baptiste Karakterini Duyurdu!

Poster gg

Oyun dünyasının devlerinden Blizzard tarafından geliştirilen popüler FPS oyunu Overwatch yeni kahraman ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Gerek harita, gerek oynanış, gerekse kahraman sayısı bakımından sürekli güncel tutulan ve bu hali ile oyuncu sayısını her geçen gün arttıran Overwatch 30. kahramanının geleceğini oyunculara duyurdu. Özel günlerde yaptığı etkinliklerle de oyuncularının gönlünü sürekli hoş tutan popüler FPS oyunu yeni karakterin ismini Baptiste olarak açıkladı.
overwatch baptiste

Kim Bu Baptiste?

Oyunun geniş ve ilgi çekici evreninin hikayesini takip eden oyuncular Omnic Savaşlarına mutlaka aşinadır. İşte yeni karakterimiz, tam adıyla Jean – Baptiste Augustin’de tam da bu Omnic Savaşlarının en kızgın zamanlarında dünyaya geliyor. Haliyle sürekli bir çatışma ortamında büyüyor ve savaşlar sırasında aktif rol oynuyor. Destek sınıfına mensup olacak karakterimiz muhtemelen oyunun kötüleri olarak adlandırabileceğimiz Talon grubuna dahil olacak gibi görünüyor.

Tanıtım videosunda oynanış hakkında pek ipucu bulunmasa da karakterimizin sahip olduğu tüfeği göz önünde bulundurarak pek de pasif bir oynanışa sahip olmayacağını tahmin ediyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri karakterin tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.