Ev / Haberler / Overwatch Yapımcısı Jeff Kaplan, Highlight Kaydetme ve Harita Editörü Hakkında Açıklamalar Yaptı!
Valorant names

Overwatch Yapımcısı Jeff Kaplan, Highlight Kaydetme ve Harita Editörü Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Overwatch’un yapımcılarından Jeffrey Kaplan, şu an oyundaki highlightların kaydetmesi üzerinde çalışmalar yaptıklarını ve harita editörü yapımının mümkün olsa da planları dahilinde olmadığını söyledi.

Battle.net sitesinin forumundaki bir kullanıcının açtığı konuya yorumla cevap veren Jeff Kaplan, harita editörü hakkında ”Bir gün Overwatch için bir harita editörü geliştirmeye tamamen açığız ama Overwatch’u tamamen yeni bir oyun motoruyla yaptığımız için bu hemen gerçekleşebilecek kolay bir şey değil. Yine de bunu yapmak uzun vadeli hedeflerimiz arasında var ve kullanıcılarımızın geliştireceği içeriğe güveniyoruz. Fakat bunu oluşturmak ve topluluğa sunmak için önümüzde çok engel var.” dedi. Aynı konunun altında bir kullanıcının ”Üçüncü parti yazılımlar kullanmadan bir oyunu veya highlightı kaydetme özelliği hakkında bir şeyler düşünüyor musunuz? Bunu tek merak eden ben değilimdir herhalde.” sorusuna ise ”Şu an bunun üzerinde çalışıyoruz, yazın sonunda bitireceğiz.” yanıtını verdi.

Konunun linkini isteyen arkadaşlarımız için buraya bırakıyorum, tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.