Ev / Blog / Oyungg Radyo Yayınlarından Haberiniz Var mı?

Oyungg Radyo Yayınlarından Haberiniz Var mı?

Bir süredir devam etmekte olan Oyungg Radyo Programından haberi olmayanlar için bir haber yazalım dedik.

Öncelikle belirtelim. Yayınlar Tunein platformunda Marmara Radyosu üzerinden yapılmakta. Eğer canlı dinlemek gibi düşünceleriniz varsa, Cuma günü saat 12.00-13.00 arasında ziyaret edebilirsiniz. Fakat sizleri düşünerek bütün yayınları kayıt altına alıyoruz ve Oyungg Youtube Kanalı üzerinden paylaşıyoruz. İlk iki yayını bu yazının altına da bırakalım. Dinleyin, beğenirseniz yine bekleriz 🙂

Yayından biraz daha bahsedecek olursak, bendeniz Eran KÜÇÜK tarafından yapılıyorlar. Aynı zamanda yayına aldığımız misafirlerimiz de var. Tahmin edebileceğiniz gibi video oyunları üzerine bir muhabbet ortamı oluyor. Bazen ciddi şeyler konuşurken, bazen de sadece eğlencemize bakarak doğaçlama sohbetler ediyoruz. Şarkı molalarında çaldığımız şarkı önerilerini de videoların altına yorum bırakarak ya da Facebook Grubumuzda yazarak bize iletebilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan videoları bırakalım. Dahasını merak ediyorsanız, videoların altında anlatmaya devam edeceğiz.

Yayınlar Üniversite bünyesinde yapıldığı için biraz oto sansür yaptığımız doğrudur. Fakat bu muhabbetten pek bir şey götürmüyor. Tabii bunu yayınları dinleyen siz sayın ve acayip muhterem Oyungg takipçilerinin kararına kalmış bir durum.

Yayınlarla ilgili tavsiyelerinizi de sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaştırabilir hatta belki ufkumuzu da açabilirsiniz. Henüz yenisi olduğumuz bir iş yapıyoruz bu sebeple hatalarımız olabilir. Umarım kulağınıza hitap edebiliriz. Yayına davet etmemizi istediğiniz insanları da bizlere iletmeyi unutmayın. Görüşmek üzere!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Orta Dünya Sendromu

Orta Dünya Sendromu   Orta Dünya Sendromu’nu açıklamak için önce Orta Dünya’nın ne anlama geldiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir