Ev / Haberler / PC Building Simulator Konsollara Geliyor!
Valorant names

PC Building Simulator Konsollara Geliyor!

Gerçek hayattaki markaların işlemcileri, ekran kartları ve diğer bilgisayar bileşenleriyle son derece gerçekçi bir şekilde bilgisayar dizmeyi size öğreten PC Building Simulator artık konsollarda da oynanabilir halde. Oyunun yapımcısı The Irregular Corporation müjdeyi bir yazıyla verdi bizlere.

Steam’de 32 TL karşılığında satılan PC Building Simulator, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında anlık olarak sırasıyla 79 (PS+ üyeleri için 71), 46 TL ve 13.49 Sterlin fiyatıyla satışta. Sony, oyunun PlayStation’a gelişini bir blog yazısıyla duyururken Microsoft ise oyunun Xbox versiyonuyla ilgili taktikler veren bir liste yaparak gelişmeyi bizlerle paylaştı. Artık sanal bir bilgisayar toplamak için bilgisayara ihtiyacımız olmayacak kısacası.

Oyunun yapımcısı The Irregular Corporation, gelişmeyle ilgili yayınladığı yazıda oyunu konsol kullanıcılarına tanıttı.

Konsolun üzerinden bilgisayar toplayıp tamir et

Gelen siparişlerle, tamir ettiğin bilgisayarlarla tamamen sana özgü bir bilgisayar imparatorluğu kur. Gerçek hayattaki bilgisayar bileşenlerinin bulunduğu sürekli büyüyen bir pazarda oynayarak hayalini kurduğun o muazzam bilgisayarı toplayıp oyunlarda nasıl performans gösterdiğini görebilirsin.

Kendi bilgisayar dükkanını işlet

Tim Amca şehirden ayrıldı, bilgisayar dükkanını sana bıraktı. Bilgisayara atla, e-postana gelen işleri kabul et ve müşterilerinin bilgisayarlarını sana getirmesini bekle. Tozla kaplı kasaları temizleyip virüs tarayarak kolaydan başla. İşlemci çabucak çıkarıp takmak zamanla işten bile olmayacak senin için. Damarını kessen kan değil termal macun akacak. 

Oyunlarla ilgili en son gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın, herkese iyi oyunlar 🙂

 

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.