Ev / Listeler / Play Store’da En Çok İndirilen 7 Futbol Oyunu.
Poster gg

Play Store’da En Çok İndirilen 7 Futbol Oyunu.

Futbol severler buraya! Futbol oyunlarını sadece pc ve konsolda değil de, mobil olarak da oynamayı seviyorsanız bu liste tam size göre!

Bildiğiniz üzere oyunları artık eskisi gibi sadece pc ve konsol da değil, evde, cafede veya herhangi bir yerde akıllı telefonlarımız ile rahatça oynayabiliyoruz. Futbol, hemen hemen her erkeğin hayatının bir parçası olan, oynamaktan fazlasıyla zevk aldığımız bir oyun. Bu listemizde, Futbol sevdalıları için Play Store‘dan indirip oynayabilecekleri 7 futbol oyununu liste haline getirdik.

  • Dream League Soccer 2017

Takımını kur ve yönet! Kariyer modu ile sizlere futbol heyecanını birebir yaşatan bu oyun, Play Store’dan 50 milyon kez indirilmiş.

  • Fifa Mobile Futbol

Pc ve Konsol da sürekli oynadığımız Fifa, yapımcıları tarafında mobile uyarlanmış. Gerçek oyuncuları ile, takım kurma ve canlı etkinlikler gibi modlara sahip olan bu oyun, oldukça keyifli görünüyor. Üstelik Play Store’dan 50 milyon kez indirilmiş.

  • Top Eleven Futbol Menajeri

150 milyon kullanıcısı bulunan Top Eleven Futbol Menajeri, teknik direktör olarak oynayabileceğiniz en iyi oyunların başında geliyor. 7’den 70’e herkesin oynadığı bu oyun, Play Store’dan 50 milyon kez indirilmiş.

  • Score Hero

Bu oyun, Pro Evolution Soccer‘da efsane ol, Fifa‘da kariyer modu olarak oynadığımız mod’un mobil versiyonu gibi bir şey. Oynaması oldukça heyecanlı olan bu oyun, Play Store’dan 50 milyon kez indirilmiş.

  • Online Kafa Topu

Bana soracak olursanız Online Kafa Topu Türk yapımı diğer oyunlar arasında benim favorim. Oyunculara online rakiplerle karşılaşma olanağı sağlayan bu eğlenceli oyun, Play Store’dan 10 milyon kez indirilmiş.

  • Score! World Goals

Dünyanın dört bir yanında oynanan bu oyun, daha önceden atılmış efsane golleri, bize tekrardan attırarak o anları bir kez daha yaşamamızı sağlayan bir oyun. Play Store’dan 10 milyon kez indirilmiş .

  • Online Soccer Manager (OSM)

Menajerlik oyunları arasında kullanıcıların çokça tercih ettiği OSM, bizlere gerçek takımları yönetme imkanı ile teknik direktörlük heyecanı sunuyor. Oyun, Türkiye’de Online Futbol Menajerliği (OFM) olarak biliniyor. Bu oyun, Play Store’dan 10 milyon kez indirilmiş.

 

 

Hakkında Sancar Çidem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.