Ev / Haberler / PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bu Ay Erken Erişimden Çıkıyor!
Poster gg

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bu Ay Erken Erişimden Çıkıyor!

Tırmanma, yeni harita ve oyunun tam versiyonu yolda, geliyor! Yapımcılar Paris Games Week’te açıklamalarda bulundu.

Paris Games Week’te konuşan PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcıları, oyunun bu ay içinde erken erişimden çıkacağını ve 1.0 versiyonunun piyasaya sürüleceğini söyledi. 1.0 güncellemesi ile ayrıca yeni bir harita da gelecek. Bu güncelleme, tahminen PUBG’nin XBOX’a çıkışını (12 Kasım) takiben gelecek. Güncelleme, oyuncuların uzun süredir beklediği nesnelerin üzerinden atlama özelliğini de içerecek.

PUBG Tam Versiyon İle İlgili Resmi Açıklamalar

PUBG CEO’su, Chang Han Kim, oyunun XBOX’a çıkışıyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

”Oyunun XBOX’a çıkış tarihi 12 Kasım’ı duyurmamıza ek olarak, oyunun bilgisayar için erken erişimden çıkıp 1.0 sürümünün de Kasım sonuna doğru yayınlanacağını belirtmek isteriz. Bu yıl, bizim için inanılmaz bir yıl oldu ve oyunun erken erişimden çıkmasıyla beraber oyunun XBOX versiyonu da ekibimiz için büyük bir dönüm noktası olacak. Kısa sürede başardıklarımızdan dolayı ekibimizle gurur duyuyorum, fakat bu sadece başlangıç.”

Chang Han Kim, açıklamada oyunun iki versiyonunun birbirine ilk başlarda fazla benzemeyeceğini, fakat bu sorunun da üstünden kısa sürede geleceklerini belirtti.

”Bilgisayardaki özellikler kısa sürede XBOX’a da gelecek. Amacımız ise en kısa sürede bu versiyonlar arasındaki farklılıkları en aza indirgemek.”

Bilgisayara 1.0 güncellemesiyle gelecek olan çöl haritası, oyunun XBOX versiyonunda daha sonra oynanılabilir olacak. Okuduğunuz için teşekkürler, iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.