Ev / Haberler / Oyun Haberleri / PUBG Gece Modu İle Geliyor!
Poster gg

PUBG Gece Modu İle Geliyor!

Oyun dünyasına yepyeni bir tarz kazandıran oyun PUBG gece modu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tüm detaylar haberimizde.

Sürekli güncellemeler ve yenilikler ile oyunu canlı tutmaya çalışan geliştirici ekip karşımıza bu kez de gece modu ile çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan ve oldukça da başarılı satış rakamlarına sahip olan Call of Duty: Black Ops 4’ün de etkisi ile PUBG giderek kan kaybetmeye başlamıştı. Geliştirici ekip bu gidişata bir dur demeye karar vermiş gibi görünüyor. Bir zamanlar içinde bulunduğu oyun türü içerisinde tek olan oyunun karşısına giderek birbirinden güçlü rakipler çıkıyor. Hal böyle olunca da oyunu sürekli güncel tutarak oyuncuların ilgisini kaybetmemelerini sağlamak şart oluyor.
pubg gece modu

Gece Modu Demek Yeni Eşyalar Demek

Önümüzdeki güncelleme ile oyunun hem mobil hem de PC versiyonuna eklenecek olan tek yenilik gece modu olmayacak. Bunun yanı sıra gece moduna özel geliştirilmiş gece görüş gözlükleri, gece modu için özel dürbünler ve yeni silahlar oyuncuların beğenisine sunulacak. Tüm bunların yanı sıra yaklaşan cadılar bayramının da etkisi ile oyuna cadılar bayramı temalı kostümler ve eşyalar da eklenecek. Ayrıca oyuna Ronny isimli yeni bir aracın ekleneceği de duyurulmuş durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.