Ev / Haberler / PUBG’nin Miramar Haritası Xbox One’a Da Geliyor

PUBG’nin Miramar Haritası Xbox One’a Da Geliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un PC oyuncuları için yapılmış oyunun ikinci haritası Miramar’a 2017’nin Aralık ayından beri erişmeye başlamıştık. Xbox One’ın “erken erişim” safhasında yer alan PUBG’nin, bu haritayı Microsoft’un konsoluna ne zaman getireceği belli oldu.

pubg wallpaper

PUBG geliştiricilerinden Bluehole, oyunun resmi forumlarında yaptığı açıklamalara göre Xbox One kullanıcılarının Miramar haritasında hayatta kalmaya çalışması için sadece birkaç hafta kaldığını belirtti. Haritanın oyunun test sunucularına geliş tarihinin Nisan ayının sonunda olacağını söyledi. Miramar haritasının oyunun canlı sunucularına gelmesinin de mayıs ayını bulacağını söyledi.

PUBG’nin Xbox One kullanan oyuncuları PUBG’nin Xbox One versiyonundan hiç memnun değiller. FPS konusunda hala sıkıntı devam etmekte, oynayan oyuncular diğerlerine önermiyor aksine gömüyor. Bu sorunları halletmeden map yüklemek ne kadar doğru tartışılır 🙂

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir