Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Rainbow Six Siege’den Neşeli 1 Nisan Sürprizi
Valorant names

Rainbow Six Siege’den Neşeli 1 Nisan Sürprizi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’den 1 Nisana özel bir sürpriz geldi. Oyuna çılgın şeyler ekleyen ve çok neşeli gözüken tüm bu içerikleri 1 hafta boyunca oynayabileceğiz. Detaylar haberimizde.

Rainbow is Magic

Rainbow Six Siege, 1 Nisan’a özel olarak “Rainbow is Magic” adında bir oyun modu getirdi. Oyunu açtığınız andan itibaren neşeli ve pembe şeyler gözünüzü kamaştırıyor. Aynı zamanda oyuna yeni bir paket ve plane haritasının pespembe bir versyonu eklendi. Oyuna girdiğinizde müzik bir anda kesiliyor ve çocuksu komik bir müzik çalmaya başlıyor ve şu görüntüyle karşı karşıya kalıyorsunuz:

Ardından “Rainbow is Magic” tuşuna tıklayarak oyuncak bir uçağın içindeki oyuncak ayı olan Mr.Bear’ı kurtarmak için çatışmaya giriyorsunuz. Arkadaki istihbarat veren ses ise anaokulu öğretmenleri gibi konuşmaya başlıyor. Mermi yerine yıldız ateş ediyorsunuz ve oyundaki opertörler 5 savunma ve 5 saldırı olarak 10 operatör ile sınırlanıyor. Bu operatörlerin tamamı ise komik görüntülere sahip oluyor.

Oyundaki paketlerden bu operatörlerin pembe görünümleri kazanabiliyorsunuz. Ancak sadece 2 hafta sonra sonsuza kadar kilitleniyor ve tekrar paket alamıyorsunuz. Rainbow is Magic hakkındaki yayınlanan fragmanı şuraya bırakıyorum iyi seyirler:

Rainbow Six Siege’in daha önce 4.yıl için planları arasında bulunan bu yeni event politikası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Bunun gibi oyun haberlerinden daha hızlı haberdar olabilmek için bizi Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.