Ev / Haberler / Rainbow Six Siege Yeni Haritası Tanıtıldı
Valorant names

Rainbow Six Siege Yeni Haritası Tanıtıldı

Rainbow Six Siege 4.yıl 1.sezon için her geçen gün yeni bir bilgi paylaşılıyor. Önce ülke, sonra sezonun ismi ve operatörlerden sonra şimdi ise oyuna diğer tüm bu içerikler gibi mart ayında eklenecek olan yeni bir harita… Ayrıntılar hemen aşağıda.

Rainbow Six Siege 4.Yıl 1.Sezon Hakkında Tüm Bildiklerimiz

Oyuna geleneksel olarak üç ayda bir olmak üzere bir yeni harita, iki yeni operatör ve nadiren de olsa bazı ek içerikler ekleniyor. Henüz 4.yıl için planlarını bize açıklamasalar da oyuna mart ayında gelecek içeriklerin en az yarısını artık biliyoruz. Öncelikle bir özet geçmek gerekirse yeni sezon Avustralya’da geçecek ve sezonun ismi “Burnt Horizon” olacak.

Oyuna bir saldırı ve bir savunma olmak üzere iki yeni operatör eklenecek. İsimleri Gridlock ve Mozzie olup “Drones Hacked” ve “Trax Deployed” şeklinde konuşarak özelliklerini kullanacaklar. (Yani biri ses kasıyor diğeri drone hackliyor :)) Karakterlerden birisinin eş cinsel olma ihtimali ve yeni gelecek “Outback” isminde bir haritanın da yeni sezonda olduğunu biliyoruz.

Şimdi sizi Oregon ve Club House haritalarından esinlenerek tasarlanmış Outback ile baş başa bırakıyorum:

Yani harita ve sezon hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Oyun haberlerimizi kaçırmamak için bizi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.