Ev / Haberler / Rainbow Six Siege Western Modu: Showdown

Rainbow Six Siege Western Modu: Showdown

Poster gg

Son dönemlerin sevilen FPS oyunlarından Rainbow Six Siege bugün itibari ile yeni bir oyun modu ile karşımızda. Showdown olarak adlandırılan yeni oyun modu ile Western temalı haritalar ve kostümler ile 3’e 3 karşılaşmalara yapıyoruz.


2 Temmuz 2019‘da başlayan Showdown etkinliği 16 Temmuz‘a kadar oynanabilir olacak. Tabii ki bu etkinlik ile oyuna eklenen tek şey yeni bir harita ve 3’e 3 karşılaşma değil. Western temasıyla birlikte oyuna yeni bir paket çeşidi olan Showdown Pack eklendi. Oyuna giriş yaptığınızda hesabınıza otomatik olarak bu paketlerden bir tane ekleniyor. Sistemi daha önceden oyunda olan Alpha Pack ile aynı olan Showdown Packlerden etkinliğin temasında silah ve operatör kostümleri de eklendi. Ayrıca Uplay üzerinden görebileceğiniz bir challenge da oyuna eklenmiş durumda. Bu challenge karşılığında oyun size bir Showdown Pack daha veriyor.

Showdown ile oyuna eklenmiş kostümlerin bir kısmını ise aşağıda görebilir, etkinlik ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

                             

Oyun dünyası ile ilgili en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.