Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Regnant eSports Takımının Dota 2 Çeyrek Final Rakibi Belli Oldu

Regnant eSports Takımının Dota 2 Çeyrek Final Rakibi Belli Oldu

Valorant names

Elektronik sporlarda oldukça başarılı olan, bizim de medya sponsorluğunu üstlendiğimiz Regnant eSports, 3 Ağustos’ta başlayacak olan Dota 2 Türkiye Şampiyonası finallerinde yer alacak. Regnant eSports Çeyrek final aşamasında BlackWaterPark ile eşleşti.

Daha önce Dota 2’de ve diğer branşlarda da başarılı işlere imza atmış Regnant eSports’un bu turnuvada da beklentiyi karşılayacağını düşünüyoruz. Turnuvadaki gelişmeleri sizlere sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bildireceğiz. Final aşamasının İzmir Enternasyonal Fuarı’nda düzenlenecek olduğunu ve izleyiciye açık bir şekilde oynanacağını da belirtmeliyiz.

Yukarıdaki fotoğraftan Regnant eSports Dota 2 oyuncularını görebilirsiniz. Regnant eSports’un diğer takımlarına ve hakkında daha çok bilgiye ise aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

https://oyungg.com/regnant-esports-bes-yeni-bransa-adimini-atiyor/

Regnant eSports’u Twitter ve Instagram üzerinden takip edebilir oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

 

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.