Ev / Haberler / Resident Evil 4 HD Project Bir Harika! Hem de İndirilebilinir!
Poster gg

Resident Evil 4 HD Project Bir Harika! Hem de İndirilebilinir!

Eski efsaneler diye bir söylem vardır ya, Resident Evil 4 de o efsanelerden birisi olarak hayatımızda bulunuyor malumunuz. Serinin sevenleri de bunu biliyordur. Hah işte, o bilen tayfadan bir grup çıkmış oyuna HD bir sürüm getirmiş, hem de ücretsiz indirmeye açık bir şekilde yayınlamış.

Oyunun yaşadığı gelişmeleri çok daha net bir şekilde görebilmeniz için, ekibin hazırladığı videoyu da aşağıya bir yere bıraktık. Göz dolduruyor gerçekten. Birkaç ayrıntı daha verelim tabii videonun öncesinde.

Toplu halde birçok yenilik var, bu yenilikler toplamda 19gb’dan daha yüksek bir alan kaplıyor bilgisayarımızda. Fakat günümüz oyunlarına göre çok da yüksek bir rakam değil bana kalırsa. Çünkü adamlar çeşitli renk filtreleri bile eklemişler, seç beğen oyna emsali bir sistem resmen bu. Neyse lafı fazla uzatmadan indirmek isteyenler için linki bırakalım. Adamlar Torrent seçeneği bile koymuşlar, gece 2, sabah 8 şeklinde indirmeye ayarlayabilirsiniz. Video aşağıda ona da göz atmayı ve sektörden haberleri sitemizin oyun haberleri kategorisinden takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar şimdiden.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.