Ev / Haberler / Resident Evil 7 Tanıtım Videosu Yayınlandı
Poster gg

Resident Evil 7 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Resident Evil 7 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Serinin en yeni oyunu olacak Resident Evil 7‘den sevenlerini mutlu eden o tanıtım videosu geldi. Oyunun yapımı beklenenden biraz daha uzun sürdü fakat eğer tanıtım videosu gerçeği yansıtıyorsa, harbiden film kalitesinde bir oyunla ve güzel bir senaryo ile karşı karşıyayız demektir. Bu arada videoyu izleyince zaten muhtemelen dikkatinizi çekecektir ama grafiklerde de birçok değişiklik olmuş ve gelişmeler insanın hoşuna gidiyor. Capcom yapımcılığında geliştirildiği gayet açık oyunun, sonuçta her eleştiri bol bol dikkate alınmış. Bu arada konsol kullanıcıları, oyun Playstation 4 Pro ile 4k kalitesinde oynanabilecek.

Japonya’da düzenlenen Tokyo Game Show‘da bu sene bol bol yenilik göreceğimiz daha platformun ilk gününden açık şekilde belli oldu, gelişmeleri ve konuyla alakalı haberleri sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizi daha fazla sıkmadan oyun ile baş başa bırakalım dilerseniz.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.