Ev / Haberler / Resident Evil 7 Yeni Ekran Görüntüleri
Poster gg

Resident Evil 7 Yeni Ekran Görüntüleri

Resident Evil 7 Yeni Ekran Görüntüleri

Gün geçmiyor ki Capcom sahasından yeni bir atılım daha gelmesin. Belliki ekipte yeni oyunlarını gayet sevmiş ve benimsemiş. Sürekli olarak sinematik videolar, oynanış videoları ve ekran görüntüleri düşüyor ve hepsi de şimdilik olumlu denilebilecek notlar ile ilerliyor. Birde oyunun sene başı çıkacak olması satış konusunda olumlu bir durum yaratabilir diye sürekli bir hype (Yüceltme) söz konusu. Umarız boş değildir Resident Evil VII için yapılan bu güzel yorumlar, kendimizinkiler de tabi.

Ekran görüntüleri hakkında konuşacak olursak, oyunun atmosferi ve görselleri önceki oyunlara göre de gayet başarılı kendi kulvarında ki rakiplerine göre de. Kaliteli çalışılmış ve objelerde ki detaylar dahi unutulmamış görülüyor, videolarda karşımıza defalarca çıkmış olan karakterlerde güzel denilebilir. Tabi performans açısından ne durumda olacak, sorunları çok mu ya da açıklıklar ne alemde yorum yapamıyoruz ama şimdilik her şey yolunda gibi gözüküyor. Neyse kafanızı daha fazla şişirmeden sizi ekran görüntüleriyle bırakalım.

resident-evil-vii-1 resident-evil-vii-2 resident-evil-vii-3 resident-evil-vii-4 resident-evil-vii-5 resident-evil-vii-6 resident-evil-vii-7 resident-evil-vii-8 resident-evil-vii-9 resident-evil-vii-10

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.