Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Rift Rivals 2017 Sona Erdi!
Valorant names

Rift Rivals 2017 Sona Erdi!

Bu sene ilk kez gerçekleştirilen Rift Rivals 2017’de bitiş düdüğü çaldı.

 

TR vs. BDT

Bir çok bölgenin birbiriyle yarıştığı Rift Rivals 2017’de sona gelindi. Ülkemizin Bağımsız Devletler Topluluğu ile yaptığı mücadelede, tahmin edilenin aksi gerçekleşmedi. Ülkemiz açık ara favori olduğu turnuvayı kazanmasını bildi. Grup aşamasındaki 16 maçın 13’ünü kazanan Türk Temsilcileri, zaten turnuvanın şampiyonu olmaya geldiklerini gösterdiler. Finale kalmayı başaran ekibimiz 1907 Fenerbahçe e-Spor olurken, Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan Vega Squadron finale çıkmayı başardı. Finali ezici bir üstünlükle hiç maç kaybetmeden 3-0 kazanan temsilcimiz, kupayı kaldırmayı başardı.

 

 

EU vs. NA

 

Rift Rivals’ın kuşkusuz en çok merak edilen mücadelesi EU vs NA idi. Güzel mücadelelere sahne olan Rift Rivals EU vs NA’de finalistler EU’dan Unicorns of Love, NA’den ise Team SoloMid oldu. Fenerbahçe’nin kazandığına benzer bir şekilde yine ezici bir şekilde 3-0 kazanan ekip NA temsilcisi Team SoloMid oldu. NA > EU ?

 

NA > EU.

 

Temsilcimizi tebrik ediyoruz. Umarız ülkemizin temsilcileri için gelecek turnuvalarda Riot Games biraz daha seviyemize uygun rakiplerle eşleşmemizi sağlar diyelim, ve sizi final maçıyla baş başa bırakalım.

 

Rift Rivals Final: 1907 Fenerbahçe vs Vega Squadron 1.Maç Özeti

Hakkında Sencer Yücel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.