Ev / Haberler / Rocket League Kasalara Elveda Diyecek!

Rocket League Kasalara Elveda Diyecek!

Valorant names

Loot box ile ilgili süren tartışmalar ve olaylardan Rocket League de nasibini aldı. Ünlü arabalı futbol oyununa yeni gelecek olan bir sistemle şu an oyunda olan kasalar kaldırılacak. Detaylar haberimizde, buyurun!

Rocket League

Epic Games tarafından satın alınmasının ardından oyunun yapımcısı Psyonix’in Rocket League için türlü türlü planları var. Bu planlardan biri de oyundaki bütün paralı, rastgele eşya düşüren kasaların oyundan tamamen kaldırılmasıyla ilgili. Bilgi ise Rocket League’in sitesinde paylaşılan ufak bir blog yazısından.

“Psyonix ve Epic Games’te dünyanın dört bir yanındaki bütün oyuncularımıza mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için kararlıyız. Bu yolda, yılın ilerleyen zamanlarında Rocket League’den bütün satın alınabilir ve rastgele eşya düşüren kasaları kaldırıp yerine aldığınız eşyaları önceden göreceğiniz bir sistem ekleyeceğiz. Bu değişiklik 2019’un geçtiğimiz kısmında Fortnite Save the World ekibinin yaptığı güncellemeye benzeyecek.

Rocket Pass Premium, DLC Arabalar ve eSpor mağazasındaki eşyalar yeni gelecek olan sistemimizde de direkt satın alımla sunulmaya devam edecek.

İlerleyen aylarda konuyla ilgili daha fazla bilgi paylaşacağız.”

Rocket League

Sistemin tam olarak ne zaman oyuna geleceği konusunda ve nasıl olacağı konusunda kesin bir bilgimiz yok, Psyonix’in de dediği gibi bekleyip yılın ilerleyen zamanlarında sorumuzun cevabını alacağız. Umarız dedikleri gibi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncularını memnun edebilecek bir güncelleme getirirler. Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar kalmak için bizi takipte kalın, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.