Ev / Haberler / Sir Ian McKellen Gandalf Rolünü İstiyor

Sir Ian McKellen Gandalf Rolünü İstiyor

Valorant names

Yüzüklerin Efendisi, Hobbit gibi serilerden tanıdığımız Sir Ian McKellen Gandalf rolünü istiyor.

Bildiğiniz üzere Amazon, Yüzüklerin Efendisi üzerine bir dizi çalışmasına başladı ve isim haklarını satın aldı. Buna üzülenler de (Benim gibi), sevinenler de… Henüz çok erken bir aşamada olduğu için oyuncu listesi açıklanmadı ve 2018’in ikinci yarısından önce de yayına girmeyeceği çok bariz ortada. Fakat Sir Ian McKellen, BBC Radio 2 radyosunda katıldığı bir programda görüşlerini belirtti.

Usta aktör henüz bir teklif almadığını, bu yüzden de evet diyemediğini açıkladı. Ayrıca “Gandalf 7000 yaşlarındaydı, yani oynamak için pek de yaşlı sayılmam.” şeklinde ekleme yaptı. Gerçekten böyle bir gelişme olursa için huzursuz olan bir çok Orta Dünya fanı rahat bir nefes alacaktır. Çünkü sanırım hepimiz yeni dizide alışık olmadığımız yüzlerin bulunmasından kısmen korkuyorduk.

Konuyla ilgili gelişmeleri Sinema Haberleri kategorimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Eğer olur da yapım kötü çıkarsa diziye birlikte küfür edebilmek amacıyla Facebook Grubumuza da katılım sağlayabilirsiniz. Örgütlenirsek daha güzel küfürler üreteceğimizden şüphe yok.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.