Ev / Haberler / 30 TL Değerindeki Splinter Cell Conviction Ücretsiz Oldu

30 TL Değerindeki Splinter Cell Conviction Ücretsiz Oldu

Ubisoft’un ünlü gizlilik ve aksiyon temalı oyunu Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction geçici bir süre için ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde…

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction’ı Nasıl Kütüphaneme Eklerim ?

Oyun Uplay tarafından yalnızca Asya pazarı için ücretsiz dağıtılıyor. O yüzden oyunu edinmek için biraz karmaşık adımları takip etmelisiniz. Korkmayın haberimizde ayrıntılı bir şekilde aşamaları anlattık. Şimdiden yeni oyununuz hayırlı olsun 😉

Başta söylediğimiz gibi oyun sadece Asya pazarı için ücretsiz olduğundan öncelikle bir VPN edinmelisiniz. (VPN önerisini yorumlarda da çok istiyorsunuz o yüzden iki üç tane önerelim hemen 🙂 SoftEtherVPN, Opera VPNAVG Secure VPN). Daha sonra VPN üzerinden ülkenizi Malezya olarak değiştirip buradan Uplay‘e giriş yapın.

Karşınıza çıkan ekranda “2/10 Çinçançon” yazan mavili yere tıklıyoruz. Ardından bize bir soru soracak “Çinçançon Uplay” yazan iki butondan soldakine basıyoruz. Tarayıcınıza izin verirseniz Uplay açılacak ve oyun sonsuza kadar sizindir.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • OS: Microsoft Windows XP/ Vista SP1.
 • CPU: 1.8 GHz Intel Core2 Duo / 2.4 GHz AMD Athlon X2 64.
 • RAM:   1.5 GB XP için / 2GB ya da üstü Windows Vista/7 için.
 • GPU: NVIDIA GeForce 7800 / 7900 / 8 / 9 / GTX serisi ATI RADEON X1800 / X1900 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 serisi
 • HDD: 10GB
 • DirectX: DirectX 9.0c ya da üstü
 • Son olarak Geniş bant internet bağlantısı.

Edit : Discord‘daki arkadaşlar sorun yaşamış, ben de gittim video çektim sizin için. Herhangi bir şeyde sorun yaşayan olursa hemen Discord‘a gelsin yardım edelim 🙂 Videonun linki de burada, hadi kolay gelsin.

Yorumlarda bizimle olursanız çok seviniriz. Bunu gibi oyun haberlerine anında ulaşabilmek için bizi Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum.

2 Yorumlar

 1. Haberi okurken istemsiz güldüm teşekkürler bilgilendirmeniz için

 2. Ahmet Taha Koçtaş

  Ne demek rica ederim. Amaç sizi mutlu edip bilgi vermek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir