Ev / Haberler / Steam 2019 Yaz İndirimleri Yarın Başlıyor
Poster gg

Steam 2019 Yaz İndirimleri Yarın Başlıyor

Her sene gelenekselleşmiş olarak yapılan Steam Yaz İndirimleri bu sene 25 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak.

Oyunseverlerin dört gözle beklediği yaz indirimlerinin başlangıç tarihi geçtiğimiz günlerde Twitter’dan duyurulmuştu. SteamDB (Steam Database) resmi hesabından gelen tweet üzerine 25 Haziran 2019 – 9 Temmuz 2019 tarihleri arasında steam yaz indirmlerinin yapılacağını öğrenmiş olduk. İlgili tweet:

Steam‘in artık düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz indirimleri yarın akşam saatlerinde başlayacak ve iki hafta boyunca devam edecek. Steam‘deki hemen hemen her oyunun indirime gireceği ve çeşitli etkinliklerin hazırlanacağı Steam Yaz İndirimleri‘ni kaçırmamanızı öneririm. Yüzde doksana varan indirimler ve aşırı karlı bundle’lar ile sudan ucuz oyunlara hazır olun!

Steam yaz indirimleri

Geçtiğimiz sene Steam Yaz İndirimleri için “Saliens” adında bir mini oyun ve çeşitli ödüller ile Steam hesaplarınızı renklendirecek içerikler dağıtılmıştı. Bu yıl bizi nasıl bir etkinlik bekliyor henüz bilmiyoruz. Ancak yarın, yani 25 Haziran 2019’da Türkiye saatiyle saat 20.00’de indirimler başlamış olacak. İki hafta boyunca sürecek indirimlerde size oyun önerilerinde de bulunacağız. Steam 2019 Yaz İndirimleri ‘ni saniyesi saniyesine yakalayabilmek için buradaki linkten zamanlayıcılarınızı ayarlayabilirsiniz.

O zaman yarın için cüzdanlarınızı hazır tutun! Siz yarın hangi oyunları almayı düşünüyorsunuz? İndirim önerilerinde istediğiniz kriterlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Bu tarz oyun haberlerimize anında ulaşabilmek için bizi Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.