Ev / Haberler / Steam İndirimleri 20.08.2017
Valorant names

Steam İndirimleri 20.08.2017

Yaz indirimleri geldi geçti. Sonbahar indirimlerini beklerken arada serpiştirilen haftalık Steam İndirimleri bazen kayda değer olabiliyor. Bu hafta da bu kayda değer haftalardan biri gibi gözüküyor. Hadi gelin birlikte bu haftanın indirimlerini inceleyelim.

RESIDENT EVIL 7 BIOHAZARD

Resident Evil serisinin bu yıl çıkan ve seriye yeni bir soluk kazandıran oyunu BioHazard %40’lık bir indirimle 108TL‘ye düşmüş bulunmakta. Korku türündeki oyunların öncüsü olan bu serinin yeni nesil grafikler ve yeni oynanış mekanikleriyle donatılmış oyununu denemek isterseniz bu linkten oyunun steam mağazasına gidebilirsiniz.

STREET FIGHTER V

Çocukluğumuzu oluşturan oyunlar kategorisine ekleyebileceğimiz bir oyunla devam edelim: Street Fighter V. Hangimiz dövüş başlamadan “Kanka dur bi’ kontrolleri deneyeyim” demedi ki? Multiplayer özelliği ve tatlı grafiklerle gelen Street Fighter V %50 indirimle 59,50TL‘ye düşmüş durumda. İki oyun kolunuz ve bir de arkadaşınız varsa buradan steam mağazasına gidebilirsiniz.

 

Ayrıca bu da milli güreşçimiz Hakan.

DEAD RISING 2

Arada sırada hepimizin stres atmaya ihtiyacı olabiliyor. Tabi oyuncular olarak stresimizi normal insanlara nazaran daha garip yollardan atabiliyoruz. İşte burada devreye Dead Rising 2 giriyor. Mükemmel vuruş hissi, öldür öldür bitmese de zevk veren zombi orduları ve tümüyle kişiselleştirilebilir silahlar ile Dead Rising serisindeki en iyi nota sahip Dead Rising 2, %70 indirimle 16,65TL‘ye düşüyor. Buradan mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

DEVIL MAY CRY

Hack&Slash denince akla, hemen onun adı gelir: Devil May Cry. Eğlenceli savaş mekanikleri, Dante’nin oyuncuyu içine çeken hikayesiyle yüksek not almayı başarmış ve oyun dünyasının köşe taşlarından biri olmuş Devil May Cry %75 indirimle 15TL gibi çok makul bir fiyata düşmüş durumda. Steam mağazasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

CITIES SKYLINES

Biz SimCity’yle büyüdük. Sonra da 2013’te SimCity’yle üzüldük. Çıkan oyun onlarca update boyunca oynanılamaz halde kaldı ve oyuncu kitlesini kaybetti. Tam bunlar olurken de uzaktan bir yıldız parladı: Cities Skylines. SimCity’nin tüm güzel yanlarını alıp gerçekten işleyen bir şehir kurma oyunu haline getiren Cities Skylines Steam üzerinden %92 olumlu yorumu da kaptı. 2015’te çıkmış olmasına rağmen hala zaman zaman yeni Content eklenmesiyle de öne çıkan Cities Skylines %75 indirimle 12,25TL‘ye iniyor. Ama biz 2,50TL daha vererek Deluxe Edition’daki DLC’leri de değerlendirmenizi öneririz. Bu başarılı oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

PREY

Yine 2017 yılına damga vuran başka bir oyunla karşınızdayız. Prey, bilim kurgu, korku, aksiyon, uzay temalarını mükemmel bir oynanışla birleştiren bir FPS oyunu. Harika müziklerin verdiği atmosfer ve yeni nesil grafikler hem kulak hem de göz doyuruyor. %89 gibi çok olumlu bir not alan Prey %50 indirimle 109,50TL‘ye düşmüş. Eğer yılın kaliteli oyunlarından birini oynamak istiyorsanız buradan mağaza sayfasına gidebilirsiniz.

Bu hafta gerçekten onlarca güzel indirim var. Biz sizin için öne çıkanları listeledik. Herkese iyi oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.