Ev / Tanıtım Yazıları / Steam Rehberi
Valorant names

Steam Rehberi

Türkiye’de oyuncu olmanın zor olduğunu bilirsiniz. Türkiye’deki oyuncu olmak demek çeşitli sorunlarla mutlaka karşılaşmak demektir. Örnek olarak oyun ve eSpor dünyasının Türkiye’de gerçekten yeteri kadar gelişim göstermemesi sebebiyle çoğu insan sizin bu tutkunuzu anlayamaz, anlamak istemez. Hatta çoğu zaman arkadaş çevrenizde ötekileştirilen birisi bile olduğunuz olur. Çevreniz tarafından anlamadığınız bir şekilde ötekileştirilmenizin sebebi de sadece “oyun oynuyor” oluşunuzdur. Bu oyuncuların yıllardır maruz kala kala alıştığı bir durum olsa da yine de can sıkıcı bir durumdur. Çünkü her insanın ilgi alanları ve yapmaktan zevk aldığı eylemleri farklıdır. Her insan kendinin sevdiği bir etkinliğini gerçekleştirince bundan haz duyar. Kimisi her an sokaklarda olmak ister, kimisi doğa yürüyüşlerini sever, kimisi sadece tüm gün boyunca uyumayı sever. Bizler ise oyunu ve oyun dünyasını seven insanlardanız. Bizim zevk aldığımız nokta tam olarak bu. Günlük dünyanın sıkıcılığından ve kötülüğünden uzaklaşıp bir oyuna girmek, o oyunun dünyasında kaybolup saatler geçirerek çoğu dert ve sorunu unutmak bizler için en büyük eğlence ve terapi yöntemidir. Bu saydığımız işlemler bizim için her ne kadar zevkli olsa da bazen oyuncular olarak kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlar olmuyor değil. Bu bir gerçek. Kimi zaman çok oyunculu bir oyunu oynarken, “keşke kafa dengi bir arkadaş olsaydı o zaman bu oyundan çok daha fazla zevk alırdım” gibi cümleler kurabiliyoruz. Bazen de acaba şu oyunun hikayesinin arkasında yatan gerçekler nelerdir, şu oyunu nasıl daha iyi oynayabilirim gibi sorular da aklımızı zaman zaman kurcalayan sorular arasında yer alıyordur.

İşte bütün saydığımız bu sorunlar ve aklımızı kurcalayan bu soruların çözümünü adına Türkiye’deki oyuncuların yüksek faydasını amaçlayan bir web sitesi karşınızda bulunuyor. Steam Rehberi. Türkiye’de bulunan Steam kullanıcılarının yüksek faydasını hedefleyen SteamRehberi.com içerisinde pek çok farklı kategoriyi barındırarak oyunculara güzel bir web hizmeti vermektedir. Dünyada yavaş yavaş belli bir konuma gelmiş olanTürkiye’de ise daha yeni yeni tanınan e-spor haberlerini ve oyuncuların oyun dünyasına dair merak ettikleri bütün gelişmeleri Steam Rehberi’nde çok rahat bir şekilde sınırsız olarak erişebilirsiniz. Steam Rehberi’nin kullanıcılarına sunduğu hizmetler ise sadece bunlarla sınırlı değil. Steam Rehberi aynı zamanda kullanıcılarını mutlu etmesini de çok iyi biliyor. Sizlerin şuan “Peki nedir bu mutluluk?” dediğinizi duyar gibiyiz, hemen cevaplayalım. Steam Rehberi kullanıcıları için her gün düzenli olarak bedava steam oyunlarını kullanıcıları ile paylaşıyor. Bu sayede oyun ve e-spor haberlerini çok rahat bir şekilde takip etmek ve arkadaş kazanmak için girdiğiniz bir platformda hiçbir şey yapmasanız bile kendinize ait ücretsiz steam oyunu kazanıyorsunuz. Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Kullanıcılarıyla son derece ilgili olan Steam Rehberi, Steam ile ilgili karşılaşmıi olduğunuz soru ve sorunlar konusunda destek istediğiniz zaman oyunculara oldukça deneyimli ekibi ile yardımcı olmakta. Steam kullanımının püf noktaları, hangi eklentiler ile daha etkili steam mağaza deneyimi yaşayabiliriz, steamda en hızlı nasıl level atlarız, steam profilimizi nasıl güzelleştiririz gibi kafamızda oluşan birçok sorunun yanıtı bizlere detaylı bir şekilde aktarıyor. Tüm bunlara ek olarak Steam Rehberi, kullanıcılarıyla steam indirimlerini anlık olarak paylaşıyor ve indirim zamanı kafanızda oluşan sorularınıza birer birer yanıt veriyor. Örneğin indirim zamanı bir oyunun %50 indirim aldığını gördünüz ve aklınıza acaba daha önce en ucuz ne kadar olmuştu gibi bir soru geldi. Hiç merak etmeyin Steam Rehberi sizin için tüm bu soruların cevabını ve daha fazlasını vererek sizlere güzel bir arkadaşlık ortamı, oyun dünyasına ait güncel gelişmeler ve ücretsiz steam oyun kodlarını veriyor.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.