Ev / Haberler / TBF Şampiyonu Dark Passage!
Poster gg

TBF Şampiyonu Dark Passage!

Tbf Şampiyonu Dark PassageDark passage tbf şampiyonu oldu

Günlerdir sosyal medyada kimin şampiyon olacağı sorusunun cevabı bugün gayet net bir şekilde cevaplandı. Yeni kurulmuş olmasına rağmen şampiyonlar ligi gibi birçok sağlam oyuncuyu bünyesine alan Supermassive ve Dark Passage’ın final oynayacağı zaten tahmin edilebiliyordu. TBF 2016 finalinde karşılaşan 2 takım 3 maçlık bir görsel şov sergiledi. Tabi aslında normalde 5 maç oynanacaktı fakat 3-0’dan dönüş olmayacağı için maç erken sonlandı diyebiliriz.

Türkiye Büyük Finali çerçevesinde gerçekleşen turnuvada Dark Passage eski bir çınar ağacı olduğunu ve böyle bir etkinliği kaybetmeyeceğini gösterdi. Takıma henüz ısınmamış bir orta koridor oyuncusuyla dahi gayet taşıyıcı bir rol üstlendi takım üyeleri. Karşı takımda ise ‘fab’ resmen kendini yırttı fakat maçlarda açık şekilde görünen ‘naru’ hataları belirleyici etmen oldu.

Ülkemizde e-spor eğer bu seviyede gelişmiş ise, en büyük pay Dark Passage takımındadır demek yanlış olmaz. Turnuva galibiyetlerinden dolayı bu güzel takımı tebrik ediyor, diğer oyunlarda da başarılarının devamını diliyoruz. Go DP Go.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.