Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / TBF2018 Efsaneyiz Şarkısı Yayınlandı!

TBF2018 Efsaneyiz Şarkısı Yayınlandı!

Valorant names

TBF2018’e yaklaşırken Fatma Turgut ve Ferman Akgül’ün bu seneki final için bir şarkı hazırlayacaklarını zaten duyurmuştuk. 1 Eylül itibari ile finale can katacak Efsaneyiz şarkısı yayınlandı. TBF2018 Efsaneyiz!

Önceki yazımızda nakarat kısmını dinleyebilmiştik ve şahsen beğenmiştim. Fatma ve Ferman ikilisinden zaten kötü bir şarkı gelmeyeceğini düşünüyordum. Tahminlerimde doğru çıktım diyebilirim. Ferman Akgül‘ün Rap’i ile başladığımız Efsaneyiz, Fatma Turgut‘un muhteşem sesi ile devam ediyor. Türkiye Büyük Finali‘ne yakışacak bir şarkı hazırlanmış. İlk canlı performans TBF2018 başlangıcında olacağından final için heyecanım daha da arttı! Bu seneki Türkiye Büyük Finali için büyük hazırlıkların yapıldığı ve harika bir görsel şölenin bizleri beklediğini düşünüyorum. TBF2018 için 2 hafta kaldığını düşünürsek ve finalistlerin yavaş yavaş belirlendiğini hesaba katarsak e-spor severlerin heyecanını tahmin edemiyorum. Tek diyebileceğim iyi olan kazansın!

Şarkı hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

E-spor haberlerini herkesden önce ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ve diğer e-spor haberlerimize göz atmayı unutmayın!

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.