Ev / Haberler / Team Fortress 2 (Nihayet!) Pyro Güncellemesini Aldı!
Valorant names

Team Fortress 2 (Nihayet!) Pyro Güncellemesini Aldı!

Geçtiğimiz yıl kullanıcılara yeni gelecek güncellemeyi hangi karakterin alması gerektiği sorulmuştu ve kazanan Pyro olmuştu. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Team Fortress 2 her ne kadar günümüzde Overwatch gibi güçlü rakipleri karşısında pek tercih edilmeyen bir oyun gibi görünse de hala kendisine has sağlam bir oyuncu kitlesine sahip. Tabi oyunun 10 koca yılı devirdiğini de bu karşılaştırmayı yaparken göz önünde bulundurmak gerek. Kendine has espri tarzı, yılların eskitemediği sevimli grafikleri ve düzenli olarak internet üzerinden yayınlanan çizgi romanları ile hala birçok kişi tarafından takip ediliyor.

Valve’ın zamana meydan okuyan bu oyunu geçtiğimiz yıl kullanıcılarına bir anket sunmuştu. Anket konusu ise yeni bir güncelleme alacak karakterin hangisi olacağıydı. Pyro ve Heavy arasında kıran kırana geçen bir rekabetten sonra kazanan Pyro olmuştu. Oyuncular ise merakla Pyro’ya gelecek yenilikleri beklemeye başladılar. Ancak şu sıralar CS:GO, DOTA 2 ve yeni kart oyunları Artifact ile meşgul olan Valve, oyunun sevenlerini hayli uzun bir süre bekletti. Oyuncular forumlarda ve Facebook gruplarında isyan bayrağı çekmişken Valve cephesinden beklenen haber geldi. Cadılar bayramı için yayınlanan yeni cinematic trailer’da Pyro güncellemesine dair küçük ipuçları gördük. Trailer‘da yalnızca oyun karakterlerimizi görmedik bu kez. Oyunun hikayesinde önemli bir role sahip olan Saxton Hale‘da çizgi romanlar haricinde ilk kez karşımıza çıktı.

Yeni trailer’da Pyro’nun bir jetpack’e kavuştuğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra Dragon’s Fury ve Thermal Thruster adlı silahlar Pyro için oyuna eklenecek. Oyuna gelecek diğer yenilikler ise şunlar:

-5 yeni topluluk haritası. (Mossrock, Lazarus, Brazil, Enclosure, Banana Bay)
-1 yeni resmi harita. (Mercenary Park)
-5 yeni topluluk alay hareketi. (The Dueling Banjo, The Jumping Jack, The Soviet Strongarm, The Russian Arms Race, The Headcase)
-Envarter kapasitesi 2000’den 2500’e yükseliyor.
-2 yeni resmi alay hareketi. (Yeti Punch, Yeti Smash)
-1 yeni Heavy silahı. (The Second Banana)

Tüm bunların yanı sıra geri kalan sınıfların tamamı için yenilikler ve iyileştirmeler bu güncelleme ile oyunculara sunulmuş durumda. Ayrıca yeni sözleşmeler ve matchmaking sisteminde iyileştirmeler yapılmış. Yeni cinematic trailer ise aşağıda.

Sizce Valve bu geç kalmış güncelleme ile oyuncuların gönlünü kazanabilecek mi? Cinematic trailer’da gözünüze çarpan ne gibi detaylar var? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.