Ev / Haberler / Temmuz Ayının PS Plus Oyunları Yenilendi!
Poster gg

Temmuz Ayının PS Plus Oyunları Yenilendi!

Playstation Plus Temmuz ayı oyunları yenilendi!

Playstation Plus Temmuz ayı için abonelere iki adet oyun duyurmuştu. Bunlardan birisi ise PES 2019’du. Fakat duyurulan oyunlar değişti ve yerlerine Detroit: Become Human ile Horizon Chase Turbo duyuruldu.

Temmuz ayı boyunca PS Plus abonelerinin ücretsiz olarak edinebileceği oyunlar arasında Heavy Rain de var. Kaçıranlar için Detroit: Become Human Deluxe sürümü dahilinde Heavy Rain de olacak. Deluxe sürümünün içinde Heavy Rain hediye!

Playstation Plus abonelik ücreti an itibariyle 24 TL. Temmuz ayı oyunlarına göz atalım.

 

Detroit: Become Human

25 Mayıs 2018’de çıkışını yapan oyun, Androidlerin insanlarla yaşadığı bir dünyayı resmediyor. İnsanın ne olduğunu sorgulayan yapım, verdiğiniz kararlara göre değişen bir senaryo sunuyor.

Tamamen seçimlerinize bağlı bir senaryo, etkileyici bir ana fikir ve yeni bir siberpunk anlayışı ile Detroit: Become Human bir oyundan daha fazlası. Pek çok yönüyle Hollywood’un en iyi yapımlarını hatırlatan oyun, size kendinizi sorgulatacak.

 

Horizon Chase Turbo

15 Mayıs 2018’de çıkışını yapan bu oyun, nispeten şirin grafiklere sahip bir yarış oyunudur. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Horizon Cahse Turbo’yu kefiyle oynayacağınıza şüphe yok. Rekabet konseptini hoş bir yapı ile süsleyen Horizon Chase Turbo, PS Plus’un Temmuz ayında vereceği oyunlar arasında yer alıyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.