Ev / Haberler / The Council Oyunu İçin Oynayış Videosu Yayımlandı

The Council Oyunu İçin Oynayış Videosu Yayımlandı

The Council için yayımlanan ilk trailer'dan alınmıştır.

The Council İçin Trailer Yayımlandı

Geçtiğimiz aylarda çıkış tarihi belli olan The Council oyunu bölümler halinde çıkış yapacağını öğrenmiştik. Kendisini Şubat ayında bekliyorduk ancak ilk bölümü 1 aylık erteleme almıştı. Bu da 2018‘in Mart ayında çıkacağı anlamına geliyor. Oyun yapımcıları tarafından belirlenen tarih olarak 13 Mart’ta The Mad Ones isimli ilk bölümlerini çıkartacaklarını, paylaştıkları tanıtım videosunda belirttiler.

The Council için yayımlanan ilk trailer’dan alınmıştır.

The Council oyununda yaptığımız seçimler oyunumuzun gidişatına doğrudan etki edeceğini ve gidişatımızı büyük ölçüde değişeceğini söyleyen oyunun yapımcıları bu konuda oldukça iddialılar. Hatta bazı seçimlerimizin oyuncuları bir hayli zorlayacağını da söylediler.

Oyunumuz 1793 yılında başlıyor, Louis de Richet isimli bir karakteri yönetiyoruz. Lord Mortimer‘in özel davetlisi olarak İngiltere kıyılarında bulunan bir adaya gidiyoruz, bizi bu adada gizemli olaylar bekliyor. Oyunda eski Amerika Başkanı George Washington ve Napoleon Bonaparte gibi karakterlerin de yer alacağı belirtilmiş.

The Council İlk Bölüm Yayımlanan Trailer;

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir