Ev / Haberler / The Division 2’den Yeni Fragman Yayınlandı

The Division 2’den Yeni Fragman Yayınlandı

Poster gg

Geçtiğimiz yıllarda Ubisoft, pek çok yeni marka denemesi yapıp, yeni IP oyunları ard arda piyasaya sürmüştü. Tom Clancy’s The Division da bunlardan biriydi. Nitekim ilk oyun oyuncular tarafından pek sevilmemiş ve hatta oyun downgradeler ile gündeme gelmişti. E3 2018’de bir oynanış fragmanı ile tanıtılan The Division 2 ise bu olumsuzlukların sebebiyet verdiği ön yargıyı kırmak için geliyor. Geçtiğimiz günlerde The Division 2 hakkında yeni bir multiplayer fragmanı yayınlandı. 

Fragmanda Gözümüze Çarpanlar

Fragman çoğunlukla oyun modları ve mekaniklerin üzerinde durmuş. Oyunda Dark Zone ve Dark Zone‘nin kapsadığı Dark Zone West, Dark Zone East, Dark Zone South bölgeleri bulunmakta. Ayrıyeten Skirmish ve Domination modları da bulunuyor. Domination oyun modunda, rakip oyuncuların elinden bölgeleri almaya çalışıyoruz. Skirmish moduna ise ölüm oyunu diyebiliriz. En çok öldüren takım oyunun galibi oluyor.

Oyunda takım oyunu oldukça önemli olacak gibi görünüyor. Diğer oyunculara karşı girdiğiniz bu ölüm kalım yarışında, takım arkadaşlarıyla koordineli hareket etmek oyuncuya zaferi getirecektir. Fragmanda haritalar ve mekaniklerin yanı sıra bir kaç silah da gösteriliyor. Oyunda çeşit çeşit silah ve bu silahları modifiye etme imkanımız da olacak.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2, 2019 Mart ayında Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Oyun haberlerinden, testlerden ve daha pek çok içerikten anında haberdar olmak için Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.