Ev / Haberler / The Escapists 2 Ön Siparişe Açıldı
Poster gg

The Escapists 2 Ön Siparişe Açıldı

Bu tip RPG oyunlar son zamanlarda daha çok yükselmeye başladı. İnsanlar artık hikaye bekliyor!

The Escapists ilk oyunuyla kendini oyunculara sevdirmeyi başarmıştı. Steam üzerinden satılan oyunun notları birçok AAA oyundan yukarıda zaten. Çünkü insanlar artık grafikten daha çok hikayeye önem veriyor ve bu da akıllara ilk olarak RPG ve benzeri türdeki oyunları getiriyor, bir evren yaratmak çok daha kolay çünkü. Yinede grafikleri 3d değil, görünüşü FPS ya da TPS değil diye, bir oyun gelişemez mi? Gelişir elbette. Zaten The Escapists 2 bunun en güzel örneklerinden.

Neler gelişti The Escapists 2 ile?

İlk oyunumuz tek oyunculu, başarımları “Bir eksiğimiz olmasın abi.” diyerek hazırlanmış başarımlardan oluşan bir oyundu. The Escapists 2 ise bu durumu aşmış gözüküyor. Oyuna co-op (eşli) ve multiplayer (çok oyunculu) oynanabilme özellikleri gelmiş. Bakalım takım arkadaşlarınızla Dünya’nın en güvenlikli hapishanesinden kaçabilecek misiniz?

Satın almayı düşünenler için.

Eğer The Escapists 2 merakınızı uyandırdıysa biraz daha fazlasını söyleyelim. Kendisi bir Indie (Bağımsız yapımcı) oyunu, bu yüzden desteğe diğer büyük yapımlardan daha çok ihtiyacı var. Oyunu satın almayı düşünürseniz BURAYA tıklayarak Steam bağlantısına ulaşabilirsiniz. Oyun şuan 31 TL ile ön siparişe açılmış gözüküyor. Çıktıktan sonra alırım nasılsa diyen arkadaşlar içinse belirtmekte fayda var. Oyun 22 Ağustos‘da çıkacak gibi gözüküyor, bu tip oyunlarda çok gecikme olmaz.

Arkadaşlarınızla sürekli oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız, tavsiye ediyoruz. Zevkli olacaktır mutlaka. Oyunun açık uçlu bir oyun olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.