Ev / Haberler / The Joker, Mortal Kombat 11’de Fırtına Koparacak!
Valorant names
Joker

The Joker, Mortal Kombat 11’de Fırtına Koparacak!

Herkese merhabalar. Geçtiğimiz yılın mart ayında piyasaya sürülen ve serinin en yeni oyunu olan Mortal Kombat 11 için yeni bir Kombat Pack’ in yolda olduğu daha önce duyurulmuştu. Şimdi ise The Joker karakteri bir video ile duyuruldu. Videoda Joker’in bazı hareketlerini ve fatality hareketini görebiliyoruz. Haberimizin detaylarına geçelim.

Joker

Mortal Kombat tarihinde ilk defa The Joker olarak oynayabileceğiz. DC evreninden çok iyi tanıdığımız Joker ile oynamak epey farklı olacak gibi görünüyor. Videoyu izlemek bana gerçekten keyif verdi. Arkada öyle bir müzik çalıyor ki önünüze geleni dövme isteği uyandırıyor, vahşeti çağırıyor. Video boyunca Joker’in yaptığı komboları ve fatality hareketini görüyoruz. Komboların yaratıcı olduğunu söyleyebiliriz. Fatality kısmı ise gerçekten kanlı bir sahne. DC evreninde gördüğümüz “şakacı” Joker yine bildiğimiz gibi. Yaptığı Fatality’nin en sonunda silahından yukarıda gördüğünüz bayrağı çıkartıyor, rakibiyle resmen alay ediyor. The Joker’ın duyurulduğu videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz. Videoda görünenler bu kadar olsa da The Joker’a heyecanlanmamız için yeterli!

Kombat Pack’te  bulunan tüm karakterler ise şu şekilde,

  • Shang Tsung – Erişimde
  • Nightwolf – Erişimde
  • Terminatör T-800 – Erişimde
  • Sindel – Erişimde
  • Joker – Duyuruldu
  • Spawn – 17 Mart

 

Mortal Kombat gibi sevilen ve çok oynanan bir dövüş oyununda The Joker’ı görmek bizi heyecanlandırdı. Kombat Pack’i merakla bekliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Unutmadan söyleyelim, oyun haberlerimize daha hızlı ulaşabilmek için bizi Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.