Ev / Haberler / “The Purge” Serisinin Son Filminde Sylvester Stallone’u Görebiliriz

“The Purge” Serisinin Son Filminde Sylvester Stallone’u Görebiliriz

Valorant names

Ülkemizde “Arınma Gecesi” olarak bilinen The Purge serisinin beşinci filminde Sylvester Stallone’un yer alacağı iddia edildi. Detaylar haberimizde.

Distopik korku filmi The Purge, ilk olarak 2013 yılında seyirciyle buluşmuş, eleştirmenlerden tam not alması ve -nispeten- düşük bütçesine rağmen hasılat rekorları kırmasıyla son yılların en çok kendinden bahsettiren serilerinden biri olmuştu. Mahkum sayısının kontrol altına alınması için her yıl 12 saatliğine “arınma gecesi” düzenlenmesini anlatan film, korku filmlerine yeni bir soluk getirmişti.

2020 yılında seyirciyle buluşması beklenen ve serinin son filmi olduğu iddia edilen The Purge 5‘te, Sylvester Stallone’u göreceğimiz iddia edildi. Efsane Rocky serisiyle adını hafızamıza kazıyan Sylvester Stallone‘un, The Purge’ün yaratıcısı James DeMonaco ile çekildiği fotoğraf sonrası ortaya atılan iddia, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta Sylvester Stallone’un James Demonaco ve  filmin yapımcılarından Blumhouse Productions’tan Jason Blum ile toplantı yaptığı anlaşılınca kısmen de olsa doğrulanmış oldu.

Jason Blum, Twitter hesabından görüşmenin fotoğrafını yayınlayıp “Görüşmemiz harika geçti. Beni yumrukladı çünkü geç kaldık” ifadesini kullandı.

Sinema haberlerimizin devamı için bizi takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.