Ev / Haberler / The Witcher 3’ü Patates Ayarlarında Oynarsak Ne Olur?

The Witcher 3’ü Patates Ayarlarında Oynarsak Ne Olur?

Poster gg

Gamespot’tan Joey, Witcher’dan anlayan arkadaşını çağırıp oyunun grafik ayarlarını değişik şeyler yaptırarak patates moduna çekiyor. Grafik kalitesiyle ünlü The Witcher 3’ün normal grafiklerinin bütün haşmetinden kalan şey, kabuslarımıza bile girebilecek bir Geralt oluyor.

the witcher 3

Bildiğiniz gibi The Witcher 3’ün en tutulan oyunlardan biri olmasının sebebi de üst düzey grafikleri. Gamespot’un kitlesi de bunu göz önünde bulundurarak bu oyunun “patates modu”nda oynanmasını talep etti. Ünlü medya sitesi ise hayranlarını bu istek karşısında kırmadı ve “Patates Ayarlar” serisine The Witcher 3’ü de ekledi. Doğruyu söylemek gerekirse bütün bu ayarlardan sonra oyun kıyamet sonrası bir Minecraft’a döndü diyebiliriz. Alt taraftan patates ayarlı Witcher’ın oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

The Witcher 3’te Patates Modu – Post-Apokaliptik Minecraft


Witcher demişken söylemeden geçmeyelim, Andrzej Sapkowski’nin romanından uyarlanacak olan The Witcher’ın Netflix dizisi hakkında yeni bir bilgi olmasa da yeni bir haber çıkması an meselesi. 8 Mayıs günü senarist odası açılan dizi, gerek romanın gerekse de oyunun hayran kitlesi tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Peki siz bu patates modu ve yakında gelecek olan dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin, hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.