Ev / Haberler / The Witcher Serisinde Toplu İndirim!

The Witcher Serisinde Toplu İndirim!

Valorant names

Özellikle son oyunuyla çoğumuzun beğenisini toplayan The Witcher serisini Steam’den an itibarıyla indirimli fiyata alabilirsiniz. Serinin son oyununun GOTY versiyonunun fiyatı %70 indirimle 22.5 TL’ye düşmüş durumda.

Rivialı Geralt ile maceradan maceraya yürüdüğümüz seride büyük indirimler var. Serinin ilk ve ikinci oyununu oynamadan son oyununu oynamak istemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat doğdu. Serinin hikaye dışı oyunlarında da büyük indirimler mevcut.

The Witcher

Serinin son oyunu The Witcher 3: Wild Hunt ve DLC’lerindeki indirimler üstteki şekilde. En alınası paket olarak Game of the Year Edition gözüküyor, sadece üç lira farkla oyunun iki adet DLC’sini alabiliyorsunuz. Oynayacaksanız kesinlikle değer.

The Witcher

Serinin ikinci oyunu da sudan ucuz. Yakın zamanda oynamayacak olsanız bile bu ucuz fiyattan yararlanıp pakete atabilirsiniz. Oyun %85 indirimle 4.65 TL’ye inmiş durumda.

The Witcher

Witcher heyecanının başladığı oyun da serinin geri kalanı gibi büyük indirimde. Oyunu 2.70 TL gibi komik bir fiyata satın alabilirsiniz.

Seri dışı oyunlarda da indirim mevcut. CD Projekt Red tarafından üretilmiş olan Thronebreaker: Witcher Hikayeleri oyununu %50 indirimle 79.50 TL’ye, yine aynı firma tarafından üretilmiş olan Adventure Game’i de 2.70’e satın alabilirsiniz.

İndirimlere bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. En güncel oyun gelişmelerinden haberdar kalmak için bizi takipte kalın, iyi oyunlar 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.