Ev / Haberler / Toplam Değerleri 80 TL Olan 2 Oyun Ücretsiz Oldu!

Toplam Değerleri 80 TL Olan 2 Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store tarafından her hafta ücretsiz olarak dağıtılan oyunların bu haftakileri belli oldu. Detaylar ve nasıl sahip olabileceğiniz haberimizde.

Artık Epic Games Store’un yılsonuna kadar her hafta en az iki oyun dağıttığını duymayan kalmamıştır diye tahmin ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Batman Arkham üçlemesi ve Lego Batman üçlemesinin barındırdığı toplamda altı oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games Store bu hafta ise Metro 2033 ve Everything’i kullanıcılarına ücretsiz bir biçimde sunuyor.

31 TL değerindeki Metro 2033 Redux çıktığı yılın en başarılı oyunları arasındaydı. Dünyaca ünlü kitap serisinden uyarlanan oyunda nükleer savaş sonrasında Moskova metrosunun tünellerinde yaşam savaşı vermeye çalışan farklı insanların hikayelerine şahit oluyor, bir yandan da bize verilen görevi yerine getirmeye çalışıyorduk.

49 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Everything ise çevrenizde gördüğünüz her şeyin yerine geçebileceğiniz oldukça ilginç bir konsepte sahip bir oyun. İster minik bir karıncayı canlandırın, isterseniz de devasa bir gezegen olun. Oyunun adı konseptini oldukça iyi açıklıyor.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyunlara ücretsiz bir biçimde sahip olmak için öncelikle bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Hesabınız yoksa oluşturduktan, var ise de giriş yaptıktan sonra Epic Games ana sayfasının en üstünde yer alan ‘’ŞİMDİ ÜCRETSİZ’’ ibaresine tıklayarak oyunların sayfalarına gidebilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada iki oyun için de ayrı pencereler olacak. Dilediğiniz oyunun penceresine tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada yer alan ‘’AL’’ butonuna tıklayarak satın alma kısmına geçebilirsiniz. Bu adımın ardından ‘’SİPARİŞ VER’’ butonuna tıkladığınızda oyununuz kütüphanenize kalıcı olarak eklenmiş olacak.

Öteki oyuna sahip olmak için yapmanız gereken işlemlerde de herhangi bir farklılık yok. Aynı adımları izleyerek diğer oyunu da kütüphanenize ekleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Sistem Gereksinimleri

Metro 2033 Redux Minimum:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit only)

İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit only

Everything Minimum:

İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8

İşlemci: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ equivalent

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir