Ev / Haberler / Tüm Playstation 4 Sahiplerinin Katılabileceği Turnuva Başlıyor!

Tüm Playstation 4 Sahiplerinin Katılabileceği Turnuva Başlıyor!

Valorant names

Sony cephesinden Playstation 4 sahiplerini oldukça heyecanlandıracak bir turnuva haberi var. Detaylar için haberimize geçelim.

Kendi evinizin rahatlığında binlerce oyuncu ile kıyasıya bir rekabet içine girmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Sony’nin düzenledği bu turnuva tam size hitap edecek türden. Tüm Playstation 4 sahiplerinin katılımına açık olan PS4 Tournaments: Challender Series başlıyor!

Tüm dünyadaki Playstation 4 sahiplerine açık olan bu turnuva serisinde Playstation 4 sahipleri kendi konsolları üzerinden dünyanın farklı köşelerinde bulunan oyuncular ile kıyasıya mücadele edebilecekler. Mücadelenin ilk ayağını Mortal Kombat 11 turnuvası oluşturacak. 6 Ağustos tarihinde başlayacak olan Mortal Kombat 11 turnuvasının ardından FIFA 20, Warface ve Battlefield V gibi bir çok oyun daha programa eklenecek.

Sezon ve eleme turlarına sahip olacak turnuvada ne kadar çok oynarsanız şansınız o kadar yüksek demek yanlış olmaz. En iyisi siz şimdiden konsol başına geçin ve pratik yapmaya başlayın. Eleme turları ve sezon sonlarında dereceye giren kullanıcılara ise çeşitli ödüller dağıtılacak. Bu ödüller oyun içi kozmetikler, oyun içi para birimleri ve gerçek para olarak farklılık gösteriyor.

Geride bıraktığımız gün Mortal Kombat 11 ile başlayan turnuvanın diğer oyunları ne zaman etkinliğe dahil edeceği ise henüz bilinmiyor. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.