Ev / Haberler / Ubisoft Bedava Oyun Vermeye Doymuyor!

Ubisoft Bedava Oyun Vermeye Doymuyor!

Valorant names

Merhaba sevgili oyungg.com okurları. Bugünkü konumuzda, Ubisoft’un bir türlü doyamadığı, Uplay’deki ücretsiz oyunlara göz atacağız. Dilerseniz buyurun oyunlara yakından bakalım;

Watch_Dogs

2013’ün son çeyreğinde piyasaya çıkan, şahsen çok sevdiğim oyunlardan biri olan Watch_Dogs’u, eminim birçoğunuz oynamak istemişsinizdir. Sürpriz, bu isteğinizi sonlandırıyoruz ve size bu imkanı veriyoruz. Uplay’e girip, ücretsiz Watch_Dogs kopyanızı alabilirsiniz.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

1715 yılında geçen oyunumuzu açıklamaya fazla gerek yoktur sanırım. Assassin’s Creed serisinde en sevdiğim oyunlardan biri olan Black Flag, ilk çıktığı yıllarda (2013) gemi kullanılabilen ilk Assassin’s Creed oyunu olmasıyla dikkat çekmişti. Hala birçok fanın gözünde en son çıkan oyun olan (Unity başarısızlığı ve Syndicate’in ön yargıları, yeni oynayış sistemi vs. yüzünden) Assassin’s Creed Black Flag’e, Uplay üzerinden ücretsiz olarak ulaşıp, kütüphanenize ekleyip oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

World in Conflict: Complete Edition

Açıkçası bu oyun hakkında bir fikrim yok, sitedeki kitlenin bir kısmının da olmadığından eminim. Gelin sarılalım, ve “beleşçiler” olarak bu oyunu kütüphanemize ekleyip, Ubisoft sayesinde dolan kütüphanemizi birazcık daha dolduralım.

Oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce yeterli mi, fazla mı, az mı? Bu gibi düşüncelerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.