Ev / Haberler / Ucuza Overwatch Sahibi Olmak İster Misiniz?
Poster gg

Ucuza Overwatch Sahibi Olmak İster Misiniz?

Humble Bundle’ı çoğunuz duymuşsunuzdur. 2010 yılında kurulan Humble Bundle oyun yapımcılarıyla anlaşarak oyunları paketler halinde ucuz bir şekilde, aynı zamanda da hayır kuruluşlarına pay vererek satıyordu. Site zaman zaman bedava oyun da dağıtıyor, bu olduğunda sitemizde sizleri haberdar ediyoruz. Şimdi ise farklı bir haberle karşınızdayız. Humble Monthly ile Ucuza Overwatch sahibi olabilirsiniz.

Humble Bundle’ın Humble Monthly adını verdiği bir sistemi var. Bu aslında belki de bazılarınız aşina olduğu aylık gizemli kutu sistemlerine benziyor. Bu sistemde ayın başında aylık abonelik ücretinizi veriyorsunuz ve ay sonunda verdiğiniz paranın kat ve kat üstünde değeri olan fakat ne olduğunu elinize alana kadar bilmediğiniz oyunlar size ulaşıyor.

Her ay paketten ilgi çekici bir oyun ayın başından duyuruluyor. Ekim ayı için duyurulan oyun ise şaşırtıcı ve bir o kadar da sevindirici olan Overwatch oldu. Overwatch dışında Ekim ayı için 8 adet oyun daha verilecek. Fakat bunların ne olduğu henüz bilinmiyor. Buna rağmen zaten Overwatch başlı başına verilen paranın hakkını veriyor.

Aylık abonelik ücreti 12 dolar. Biliyoruz dolar oldukça arttı fakat 12 dolar bile Overwatch’ın tek başına fiyatının çok çok altında. Ayrıca sonraki aylarda aboneliğini devam ettirenlere her ay fazladan Loot Box‘lar verilecek. Şuana kadar Overwatch almadıysanız fakat almak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir fırsat.

Eylül ayı için abonelere verilen oyunlar şunlar: Little Nightmares, Darksiders 2: Deathfinitive Edition, Sniper Elite 4, Tales of Berseria, Battle Chef Brigade, Staxel, Zombie Night Terror, Figment, and Ethereal. Ayrıca oyunculara  Sniper Elite 4, Tales of Berseria ve Staxel’ı Rise of The Tomb Raider ile değişebilme imkanını vermişlerdi.

Gördüğünüz gibi kesinlike verdiğiniz paranın değerini geri alıyorsunuz. Ayrıca ek olarak da küçük bir heyecan yaşamış oluyorsunuz. Başta Ucuza Overwatch sahibi olmak üzere Humble Monthly’e abone olmanın bir çok yararı var.

Bunun gibi bir çok indirim ve bedava oyun haberlerini erkenden duymak istiyorsanız Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.