Ev / Haberler / Uncharted Kısa Film Olarak Yayınlandı!
Poster gg

Uncharted Kısa Film Olarak Yayınlandı!

Hazine avını konu alan efsane oyun serilerinden birisi, tahmin edersiniz ki Uncharted’dır. Bu efsane oyun serisinden kısa bir film çıkması da hiç garip olmadı doğrusu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Papers, Please için de gerçekten başarılı ve düşük bütçeli bir kısa film yayınlanmıştı. Okurlarımız da gayet beğenmişti filmi, izlemediyseniz onu da tavsiye ederiz. Hah işte Uncharted kısa filmi de o film gibi oyunu seven oyuncular tarafından çekilmiş bir kısa film. Bunu daha ayrı kılan noktası bana kalırsa sanatsallıktan biraz daha uzaklaşmış olmasına rağmen Hollywood yapımlarına yaklaşmış olması olmuş.

Hatta bütçesi de belli ki biraz dolgun, bunu aksiyon sahnelerinden ve filmin çekildiği villa ortamından anlamak mümkün tabii ama bir de Nathan Fillion gibi üstadı oyuncu kadrosunda görmüş olmak var. Filme geçmeden önce bir olumlu eleştiri yapalım.

Daha önce de oyunlar için fanları tarafından hazırlanan kısa filmler görmüştük. Bol aksiyonlu, şen şakrak geçen işlerdi geneli fakat hikayeye odaklanmayı bir türlü başaramamışlardı. Bu film hikaye konusunda da gayet güzel, merak uyandırıcı bir iş koymuş ortaya. Hem aksiyon, hem hikaye kaliteli işlenince beğenmemek olmazdı zaten hazırlanan işi.

Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizi film ile baş başa bırakalım, unutmadan da belirtelim. Türkçe altyazı seçeneği gayet düzgün çalışıyor, konuşma sekansları biraz uzun olduğundan açmanızı tavsiye ederiz. İyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.