Ev / Haberler / Under Night In-Birth Serisinin Yeni Oyunu Geliyor

Under Night In-Birth Serisinin Yeni Oyunu Geliyor

Valorant names

Geçtiğimiz günlerde başlayan dövüş turnuvası EVO 2019’dan haberler gelmeye devam ediyor. Gelen haberlerden birisi de Under Night In-Birth serisine ait yeni bir oyun duyurusu oldu. Peki bu oyun bizlere ne sunacak, çıkış tarihi ne zaman ve hangi platformlar üzerinden oynanabilecek? Detaylar yazımızda.

Under Night In-Birth :Late[st] büyük finallerinin bitmesiyle duyurulan ve Under Night In-Birth Exe: Late[cl-r] isimli yeni oyunumuz, önceki oyunlarda olmayan yeni bir karakteri de beraberinde getirecek. 2020’nin başlarında piyasaya sürülecek olan oyunun hangi platformlara geleceği kesin olarak bilinmemekte. Fakat PS4 ve Nintendo Switch’e çıkacağı sızdırılan bilgiler arasında.

Aksys Games’in yöneticisi olan Akibo Shieh verdiği demeçte 2 boyutlu dövüş oyunu hayranlarının kendilerine oldukça destekleyici davrandıklarını ve yeni karakter konusunda yapımcılar olarak en az hayranlar kadar heyecanlı olduklarını belirtti. Ayrıca yeni eklenen karakterin ve çalışmaların ardından, oyunun anime tarzı dövüş stili için olabilecek en iyi şekilde dengelendiğini ve kusursuz bir hale büründüğünü de ekledi.

Hakkında çok şey bilmesek bile adının “Londrekia” olduğunu öğrendiğimiz karakterimiz, “yapılan binlerce dengelemeyle” beraber 2020’nin başlarında oyundaki yerini alacak. Henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa bile, gelecekteki etkinliklerde oyuna ait bir demonun çıkacağı da elimizdeki bilgiler arasında.

Ayrıca bu bağlantıya tıklayarak oynanış videosunu da izleyebilirsiniz.

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.