Ev / Haberler / VAC Banlar Hızlandı
Poster gg

VAC Banlar Hızlandı

VAC Banlar Hızlandı

Eylül ayının ortasına gelirken Valve Anti Cheat yani VAC sistemi hızlı şekilde işlemeye başladı. 14 Eylül gecesi bu hızlı ilerleyiş doruğa ulaştı, yılın en büyük yasaklama olayı da aynı gece yaşandı. Valve’nin attığı sistematik yasaklamaları takip eden sitelerin de paylaştığı verilere göre 13 eylül’de 4.000 kişi VAC sistemine yasaklanırken, 14 eylül günü 11.000 kişi Anti Hile sistemine yakalanmış gözüküyor. Durum tabi bu haldeyken Valve’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni sistemini aktif etmiş olabileceği akıllara geliyor. Peki neydi bu sistem?

Canlı Data Programı:

Yeni sistem ile birlikte Valve, verileri anlık olarak izleyebiliyor, böylece siz şikayet etmeseniz dahi, kişi oyun esnasında yasaklanabiliyor. Daha önce öngörülememiş hile kodları sisteme bir anda düşüp, kodların işlendiği kullanıcılar anlık olarak sunuculardan atılabiliyor. Ve muhtemelen sistem artık aktif, çünkü bir gecede 3 katına çıktı diyebiliriz.

cs go istatistik

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.