Ev / Listeler / Vampir Temalı Oyunlar

Vampir Temalı Oyunlar

Valorant names

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere Vampir Temalı Oyunlar listesini yazdım. İyi okumalar.

Infamous: Festival of Blood

25 Ekim 2013 Tarihinde Aksiyon-Macera oyunu olarak piyasaya sürülen Infamous: Festival of Blood sadece PlayStation3 platformuna çıkarak, bilgisayar kullanan oyun severleri gerçekten üzdü. Çünkü Infamous: Festival of Blood gerçekten de Vampir Temalı Oyunlar denince akıla ilk gelen oyunlardan bir tanesi. Listeye giremeyen Vampir temalı oyunlar aksine bu oyun şu anki tarihimize en yakın Vampir Temalı Oyunlardan biri.

 

Vampire: The Masquerade – Bloodlines

16 Kasım 2004 Tarihinde  Aksiyon – Kendini Geliştirme Oyunu yani RPG olarak piyasaya sürülmüştür. Koskaca Vampire : The Masquerade serisinin en son çıkan oyunudur. Serinin diğer oyunları da çok güzel aralarında pek fark yok ama ben yine de Vampir Temalı Oyunlar listeme en son çıkan oyununu almak istedim.

 

The Elder Scrolls : Skyrim ve Skyrim Dawnguard

Her ne kadar Skyrim oyununda “Vampir olmak” var olsa da, Dawnguard ek paketini yani DLC indirirsek ister Vampir oluyoruz ya da Vampir avcısı oluyoruz. Her ne kadar Dawnguard hikayesi kısa olsa da sizi birkaç saat oyalayacak bir DLC. Hala The Elder Scrolls : Skyrim oynamadıysanız sizi bu vesile ile Skyrim oynamaya davet ediyorum dostlar.

 

BloodRayne : Betrayal

Vampire: The Masquerade – Blodlines oyununda olduğu gibi burada da serinin en son çıkan oyununu listeme ekliyorum. BloodRayne : Betrayal7 Ağustos 2011 Tarihinde, Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows, PlayStation Portable platformları için çıkarılan Vampir Temalı bir oyundur.

Legacy of Kain: Defiance

Tekrardan serinin en son oyununu alıyorum, siz serinin diğer oyunlarına da göz atabilirsiniz. Legacy of Kain: Defiance, 11 Kasım 2003 Tarihinde çıkan Vampir Temalı Oyunlardan bir tanesidir. Oynaması zevkli Aksiyon-Macera türünde oyundur. PlatformlarPlayStation 2, Xbox, Microsoft Windows.

Castlevania: Lords of Shadow 2

Bu serinin on taneden fazla oyunu var hangisini alacağımı bilemedim bende en son çıkan oyununu aldım. Sanırım şu an piyasada en çok Vampir Temalı Oyunları barındıran seri bu olsa gerek. Hem çok oyunu var hem de diğerlerine nazaran bana göre daha zevkli bir oyundur . En son oyunu Castlevania: Lords of Shadow 2  Konami tarafından 25 Şubat 2014 Tarihinde Aksiyon-macera oyunu, Hack and slash olarak piyasaya sürülmüştür.

Facebook grubumuza katılmayı unutmayın ? Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi Oyunlar OyunGG ailesi!

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.