Ev / Haberler / Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Türkçe Altyazıyla Geliyor

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Türkçe Altyazıyla Geliyor

Valorant names

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve duyurusuyla oyun dünyasını fazlasıyla heyecanlandıran yapımdan yine sevindirici bir haber geldi. Change.org üzerinden Animus Projesi tarafından başlatılan kampanya başarılı oldu ve Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 resmi olarak Türkçe altyazıya sahip olacak.

 

Henüz Epic ve GoG tarafından bir gelişme olmasa da oyunun Steam sayfasının güncellenmesi ile neredeyse kesinleşen bu haberle birlikte birçok oyuncunun da oyuna bakışı değişecek gibi görünüyor. Bu tarz yoğun diyaloglar içeren yapımlar dil problemi yüzünden ülkemizdeki büyük bir kesime ulaşamıyor. Ancak böyle gelişmelerle birlikte daha çok firmanın Türkçe dil desteği sağlayacağını düşünüyorum. İlerde umarım ki bolca bu tarzda haber yazma fırsatımız olur.

Çevirinin hangi ekip tarafından yapılacağı gibi bazı sorular için ise hala bir cevabımız yok. Bu konuda gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

Hardsuit Labs tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive‘in yayıncılığını yaptığı Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 2020 Mart ayında oyunculara sunulacak. Türkiye fiyatı 92 TL olan oyun Aksiyon-RPG severler için kaçırılmaması gereken bir yapım.  Eğer Vampire: The Masquerade serisini veya yeni oyunu ilk kez duyuyorsanız aşağıdaki videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilir, oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.