Ev / Haberler / Warframe Artık Açık Dünya!

Warframe Artık Açık Dünya!

Başarısı ile dikkat çeken Free2Play oyunlardan biri olan Warframe açık dünya güncellemesini aldı. Detaylara hep birlikte göz atalım.

2013 yılında yaptığı çıkıştan bu yana birçok oyuncunun dikkatini çeken ve Free2Play bir oyuna göre oldukça kaliteli grafiklere sahip olan Warframe geçtiğimiz Temmuz ayında geliştirici şirket Digital Extremes tarafından duyurulan yeni açık dünya güncellemesini oyuncuların beğenisine sundu.

Çıkışının üzerinden yaklaşık 4 yıl geçmiş olmasına rağmen oyun hala oyuncular tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu ilginin arkasında Warframe’in dinamik dövüş mekanikleri, başarılı grafikleri ve tabii ki en önemlisi gerçek bir Free2Play oyun olması yatıyor. Oyuncular ödeme yapmadan da ciddi ilerlemeler kaydedebiliyorlar.

Yapımcılar bu ilgiyi karşılıksız bırakmadılar ve geçtiğimiz aylarda duyurusunu yapmış oldukları yeni genişleme paketi Plains of Eidolon ile oyuna birçok yenilik eklediler. Oyun açık dünya olmanın yanı sıra balık tutma, maden çıkartma, haritada uçarak yolculuk edebilme ve gece-gündüz döngüsü gibi başka hoş detaylara da sahip. Yenilikler sadece bunlarla sınırlı değil. Oyuna ayrıca yeni bir karakter, oyuncuların gerekli malzemeleri toplayarak yapabilecekleri yeni silahlar ve yeni görevler alabilecekleri birçok NPC eklendi.

Sizin konu hakkındaki görüşleriniz neler? Sizce bu güncelleme ile birlikte oyunu bırakmış olan oyuncular tekrar oyuna dönecekler mi? Yeni güncelleme sizin beklentilerinizi karşıladı mı? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşımda Tomb Raider oynamak için elime aldığım klavyeyi hiç bırakmadım. Kitap kurdu. Hala umutla Half-Life 3'ün çıkmasını bekliyor.

Buna da bak!

Battlefield v

Battlefield V ‘in Hikaye Modu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Her oyununda bize savaş meydanlarının gerçek hissini tattıran Battlefield V ‘in, hikaye modu için yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir