Ev / Haberler / Warhammer 40,000: SpaceMarine Ücretsiz Oldu!

Warhammer 40,000: SpaceMarine Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Oyuncu topluluklarının en çok sevdiğini düşündüğüm sitelerden olan Humble Bundle, bu sefer Warhammer 40,000: SpaceMarine ile oyun dağıtmaya doyamıyor!

Humble Bundle’ın oyunları sınırlı süreler için ücretsiz kıldığını biliyoruz. Bu oyunu almak için de şuandan itibaren 1 gün 22 saatiniz var diyebilirim. Grafikler olarak tatmin edici ve oynanış bakımından güzel durduğunu düşünüyorum bu yüzden hızlı olun derim!

Nasıl Sahip Olurum?

Steam üzerinde Türkiye satış fiyatı 49TL olan Warhammer 40,000: SpaceMarine‘i kütüphanenize eklemek içn yapmanız gerekenler çok basit. Humble Bundle üzerinde hesap açtıktan sonra Warhammer 40,000: SpaceMarine sayfasına tıklayın. Ardından Get The Game (Oyunu Al) butonuna bastıktan sonra Get Your Free Game(ücretsiz oyunu al) butonuna yönlendirileceksiniz. Ona da tıkladıktan sonra mailinize ürün anahtarı gönderilecektir. Eğer öncesinde tarayıcınız onayladıysanız Preview E-mail(e-postayı önizle) diyerek de ürün anahtarına ulaşabilirsiniz. Anahtarı kopyaladıktan sonra Steam Kütüphane’nize gelip sol alt kısımdaki Oyun Ekle >Steam’de Ürün Etkinleştir seçeneğine kopyalarsanız artık oyun sizindir.

 

Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
  • İşlemci: 2.0GHz Çift Çekirdek İşlemci (Herhangi Core 2 Duo, AMD X2 veya daha iyisi)
  • Bellek: 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
  • Ekran Kartı: Shader Model 3 kullanan 256MB Ekran Kartı (Nvidia GeForce 8800GT, AMD Radeon 3850 ve üstü)
  • DirectX®: 9.0c
  • Sabit Disk: 20 GB boş alan (Yüklemeden sonra 10 GB)
  • Ses: Laptop ve Notebook kullanıcılarının en yeni Nvidia 280.26 veya AMD Catalyst 11.8 sürücülerini
  • indirmeleri gerekmektedir.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için site bildirimlerimizi açmayı unutmayın. Ayrıca Instagram sayfamızı takip ederek oyun mizahından tutun birçok paylaşımımıza göz atabilirsiniz!

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.